Testosteron Takviyeler İnceleme: Testogen Alıcının Kılavuzları, Takdirname ve Sonucu

BODYBUILDING > tr > Testogen > Testosteron Takviyeler İnceleme: Testogen Alıcının Kılavuzları, Takdirname ve Sonucu

Testosteron Booster Takviyeler

Testosteron bir olduğunu erkeklik hormonu . Hormonlar doğrudan fonksiyonları gerçekleştirmek için organ ve dokulara bunları taşıyan kan içine beyin tarafından salgılanan aracı maddelerdir.

Testosteron testis erkeklerde sperm üretmek, iki oval organları tarafından üretilir. Besin takviyeleri biz vücutta düşük seviyelerde varsa hormonların seviyelerini arttırarak yardımcı olmaktadır. Erkeklerde ise testosteron erkek üreme organlarının gelişiminde önemli bir rol oynar.

Buna ek olarak, artan kas kütlesi, kemik kütlesi ve vücut saç büyüme ile yardımcı olur. Aynı zamanda genel sağlık ve refahı için iyidir. Aynı zamanda, kemik kütlesi ve yoğunluğu kaybını önler. Testosteron ayrıca cinsel dürtü ve enerji düzeylerini korumak yardımcı olur.

Ayrıca, sperm ve kırmızı kan hücrelerinin üretimi ile yardımcı olur. Testosteron seviyeleri yaşla birlikte düşmeye başlar. Sonuç olarak, düşük testosteron düzeyleri bazı erkekler onların doktor tarafından reçete testosteron yararlanabilir. Testosteron güçlendirici takviyeleri de yardımcı olabilir.

Şimdi TESTOGEN Satın VE Para İade Garantisi alın

İşte Testosteron artırılması 7 Faydaları şunlardır

 • Azalma yağ yardımcı olur . Düşük testosteron seviyeleri vücudunuzdaki yağ mevduat artacaktır. Eğer bira göbek bırakmak istiyor ve adam memeler eriyip Yani, – vücudunuzda testosteron üretimini artırabilir güçlü takviyesi almak.
 • Kas kütlesini artırır . Kas dokusu üretimini uyarır olarak TestoGen kas kütlesini artırır. Kitle bu ürünü alarak kazanılan kas gibi steroid yol daha iyi çıkarak kas kütlesi steroidler ile kazanılan çok daha sürdürülebilir.
 • Gücünü Artırır . Eğer bir atlet veya bir halterci ise, o size daha fazla kas kütlesi inşa etmek ve güç kazanmak yardımcı olacaktır çünkü testosteron optimum seviyelerde olmasını sağlamak için en iyisidir. Sağlıklı bir diyet ve düzenli egzersiz ile birleştirildiğinde, esasen sizin kas kuracaksınız.
 • Dayanıklılığınızı düzeylerini artırır . Böyle basketbol, koşu veya yüzme gibi dayanıklılık düzeyinin yüksek olması gerekir spor içine eğer Ayrıca, bu düşünün.
 • Ruh halinizi iyileştirir . Eğer düşük testosteron seviyelerine sahip olduğunda, daha sinirli ve depresif hissedersiniz. Bu hormon Kaldırma sizin huysuzluk hafifletmeye yardımcı olacaktır. Bu depresyona daha az duyarlı hale getirir ve sizin mutluluk genel düzeyi geliştirir.
 • Bilişsel işlev geliştirir . Daha iyi odaklanma ve konsantrasyon gibi genel bilişsel işlev yaşayacaksınız.
 • Artan cinsel dürtü . Düşük libido veya cinsel dürtü özel hayatında hasara yol açabilir. Bu sizin cinsel aktivite azaltabilir ve birbirinden samimi bir ilişki rip olabilir çeşitli sorunlara neden olabilir. Geri yukarı testosteron çarpmak cinsel dürtü artırmak ve cinsel performansını artıracaktır.

Testosteron Booster Takviyeler içinde Malzemeler

Testosteron takviyesi de maddeler farklı olabilir. Bazı testosteron takviyeleri çinko ve magnezyum ihtiva eder. Onlar egzersiz erkeklerde testosteron düzeylerini artırmak. Diğer bazı testosteron takviyesi DHEA (gibi hormonlar var dehidroepiandrosteron ) ve pregnenolondan .

Onlar yeni testosteron duruma gelmesine yardımcı ve ereksiyon sahip yeteneğini artırmaya yardımcı olabilir. Ama ereksiyon problemi diyabet veya sinir bozuklukları neden olup olmadığını yararlı olmaya görünmüyor. Bazı testosteron yükseltici takviyeleri otlar ve bitkiler gibi doğal maddeler içerir.

Daha çok, testosteron üretimi için testislerin sinyal beyin tarafından üretilen bir hormon arttırarak testosteron arttırabilir. Buna ek olarak, diğerleri bağlı testosteron serbest bırakarak çalışmak, bu yüzden vücut kullanabileceği bir formdadır.

Çalışmalar kadınların bu takviyeleri alarak yarar dair güçlü kanıtlar sağlamaz. Bir testosteron yükseltici ek başlamadan önce doktorunuza veya eczacınıza konuşmalıyım. reçetesiz ilaçlar ve aldığınız herhangi takviyeleri üzerinde, tıbbi geçmişine ve güncel reçete ilaçları tartışır.

Bir testosteron yükseltici takviyesi sizin için uygun olup olmadığını doktor ya da eczacı söyleyebilir. Eğer bir testosteron yükseltici takviyesi sizin için uygun olup olmadığını öğrendikten sonra, Walgreens seçim testosteron yükseltici takviyeleri çeşitli vardır ve onlar tabletler, kapsüller ya da jeller gibi farklı şekillerde gelebilirler.

Testogen nedir?

Testogen bir erkeğin testosteron düzeyini artırmak için tasarlanmış bir testosteron güçlendiricidir. Bu takviyesi tasarımcı yani düşük olması nedeniyle testosteron düşük derece muzdarip erkeklerin gerçek, aklında tek bir şey ile bu formülü yarattı.

Testosteron iyi, sen olduğun adam yapan hormon aslında, bir bakıma çok önemlidir. Düşük testosteron ile böyle ardından mutsuz ilişkiler ve genel mutsuz hayata götüren cinsel işlev bozukluğu gibi diğer olumsuz etkiler gelir.

Sen TestoGen deneyin Neden

TestoGen etkili ve güvenli T boost sağlayan doğal testosteron güçlendiricidir. Sen herhangi bir olumsuz ya da riskli yan etkileri hakkında endişelenmenize gerek yoktur. Bu kalite ve iyi test edilmiş malzemelerle yapılır. En iyi testosteron güçlendiriciler bizim listesinin başında.

Önerdiğimiz nedenleri çoktur

 • Zararlı steroidlerden Ücretsiz
 • Tamamen doğal içerikler
 • kas kütlesini artırır
 • 4-6 hafta içinde sonuçları ile hızlı çalışır
 • Enerjinizi artırır
 • vücut yağ kaybetmek yardımcı olur
 • Seks hayatınızı geliştirir
 • odağınızın düzeyleri ve ruh Artırdı
 • 60 gün para iade garantisi

dozunu bugün alın. Daha az erkeksi hissetmek ve bir daha uyuşuk için hiçbir sebep yok. Doğal testosteron yararları TestoGen ile kolayca artırmak alın.

Testogen Malzemeler

 • Tribulus Terrestris – Bu bitki her zaman erkek doğurganlığı, libido, cinsel performansı ve idrar yolu fonksiyonunu geliştirmek için kullanılmıştır. Aynı zamanda testosteron doğal güçlendirici olarak bilinir.
 • Ginseng Özü – uyarıcı ve testislere dioksin hasarı önleyerek daha güçlü bir ereksiyon elde yardımcı olur.
 • D-Aspartik asit – bu amino asit gövdesi üretir ve testosteron uyarır ilgili önemli etkileri vardır. Aynı zamanda libido ve metabolizma artırmak için yardımcı olabilir.
 • Phenogreco – Bu madde testosteron seviyelerini artırmak için yararlı olmasına rağmen, onun rolü korumak ve testosteron seviyelerini düzenleyen büyük ölçüde odaklanmıştır. Ayrıca, D-aspartik asit ile iyi iş gördüğü bilinmektedir.
 • D Vitamini – bu erkek sağlığı ve testosteron düzeylerinde söz konusu olduğunda bu vitamini ana bileşenlerinden biridir. Dışında testosteron artırma yeteneğini dışında, aynı zamanda östrojen dönüştürülmeden bu testesteronlar bazı engeller.
 • Çinko glukonat – Bağışıklık sistemi, enzimler ve hormonlar iyi işlev sağlamada önemli bir rol oynar. Aynı zamanda, bir afrodizyak ve T-güçlendirici olarak işlev görür.
 • Vitamin B B6, B5 ve B2: – TestoGen B vitamini 3 çeşidi vardır. Bu vitaminler üretmek ve enerji artışı, karaciğer desteklemek ve metabolizmayı artırmak için yardımcı olur.
 • Selenyum – Bir çalışma infertil erkeklerin selenyum bir erkeğin cinsel sağlık için yararlı bir mineral olarak kabul edilir, bu yüzden de daha düşük selenyum düzeyleri olduğunu göstermektedir.

Önerilen dozaj

Gerçekten dürüst değil; basitçe dört kaplarda zahmetsizce gün plana göre gününüzü sığar besin ile günde sürebilir. Bazı takviyeleri gibi açılıp Hiçbir bisiklet. Şişeler 30 günlük bir kaynağı ya da 120 kapsül eşlik eder. resim için, sabah ve öğleden sonra 2 ve 2 alabilir veya evening.Its 24 saat içinde 4 kapsül dışına pek çıkmıyor reçete.

Testogen Yan Etkileri

Kullanılan tüm malzemeler doğal ve yüksek kalitede olarak bu gıda takviyesi tüketilmesi ile ilgili hiç bir yan etkisi vardır. Ancak, bu tür yüksek tansiyon gibi şu anda uzun vadeli hastalıklardan muzdarip ilk olmadığını doktorunuza danışmanız her zaman en iyi diyabet .

Bazı forum raporlar daha önce hiç saçları vardı alanlarda saç büyüme deneyimi söz. onlar da TestoGen ile diğer takviyeleri almak ister ani saç büyümesine katkıda bulunabilir takviyeleri olduğu gibi Ancak, belirtilmemişti.

Tüketici Görüşleri

Referans 1

“Ben sadece bir nokta ya da başka her yağ yakıcı ve test takviyesi hakkında denedim. Çoğu şirket bir “tescilli enerji karışımını” listesi ancak her hizmet ne kadar her bileşenin çok teşekkür söyleme. Her zaman bir şirketi alıyor tam olarak ne anlatır ne zaman beni daha iyi hissettiriyor. İlk fark edeceğiniz şey enerjidir. Bazıları olarak her şey maskeleme sadece uyarıcı takviyesi olduğunu düşünebilir. Sadece biraz zamana ve gör. Neredeyse o iddia belirterek yaptığı başka ek olduğunu düşünerek alarak durdu. Yaklaşık iki hafta sonra benim egzersiz daha büyük bir değişiklik hissetmeye başladı. Bu kalite malzemelerle kaliteli bir ürün. Tabii ki, bu vücudunuzun buna nasıl tepki vereceğini bağlıdır; Ne bazıları için çalışan herkes için çalışmaz. Bu denemeye rağmen kesinlikle değer.”

Referans 2

tıp mesleğinde “olmak birisi, bir reçetesiz hap her başlattığınızda, hep hoşgörü ve yan etkileri değerlendirmek için yavaş başlayın. Şimdiye kadar bu kullanarak herhangi olumsuz etkilere farkında değil. Bu ürünle kullanarak ilk birkaç gün göre, bu durumda ben daha enerjik hissediyorum çünkü bir etkiye sahip gibi görünüyor söyleyebiliriz. Ben bu kadar hızlı çalışan ya kadar etkili başkalarının gördüğümüz gibi olmayabilir anlıyoruz Böylece düzenli egzersiz değilim. Ancak, enerjinin benim artırmak göz önüne alındığında, ben daha fazla egzersiz daha iyi bir çaba harcar. Sanırım biraz kilo ve yağ kaybetme, ama ben hayal olabilir ve ben etkileri gerçek olup olmadığını görmek için uzun ihtiyacım düşünüyorum. Genel olarak, olsa, ben memnun oldum ama herhangi bir olumsuz semptomları veya efektler için bedenimi üzerinde çok yakından izlemeli yoktur. Ben herhangi bir gergin veya baş ağrısı farkında değil …”

Övgüleri 3

“Artık birkaç gün için aldım. Ben birkaç saatliğine çekerken enerjiyi fark yok. Benim asansörleri spor salonunda yaklaşık olarak aynı olmuştur. Ben üründen herhangi bir olumsuz şeyler hissetmiyorum. Ben enerji ve sonuçların daha büyük bir dalgalanma bekliyordum. Aynı ağırlığa muhafaza ettik. Ben ancak bir ön egzersiz ile aynı düzeyde, spor salonunda biraz daha fazla enerji varmış gibi hissediyorum. Genel olarak, ben sonuçları görmek için uzun süre alarak gereken şey olabilir böyle hissediyorum.”

Şimdi TESTOGEN Satın VE Para İade Garantisi alın

Artıları ve Testogen kullanma Eksiler

Artıları

 • Reçete testosteron güçlendiriciler bazı erkeklerde bir istenmeyen yan etkilerin ev sahibi ve hatta kansere neden olabilir. Testogen sadece doğal maddeler oluşur ve testosteron enjeksiyonları için güvenli bir alternatiftir.
 • normal seviyesinden daha yüksek olanlarda kan basıncı düşürmek için yeteneği vardır gibi diğer sağlık sorunları ele alabilir.
 • özgüven belirgin bir artış Testogen bir pozitif tanımlı bir yönüdür. Erkekler olacak onların motivasyon, dayanıklılık, libido ve enerji düzeyi geliştikçe kendinden emin çok daha fazlası.
 • Testogen son derece oldukça fiyatlı ve gözden herhangi testosteron güçlendiriciler daha az pahalı mesafesindedir.

Eksileri

 • Ürün tabii ki en azından mağazalarda, bu ekin yapamaz, farklı fiyatlarla, için “etrafında alışveriş” nin fikir gibi Testogen Birçok tüketici aracılığıyla kullanılabilir.
 • Bu ürünün başka olumsuz yönü bazen akne breakouts ve artan öfke neden olabilir olmasıdır. (Bu, tüm testosteron güçlendiriciler ile bağlantılı bir yan etkisi)
 • Düşük testosteron seviyeleri muzdarip erkekler için, Testogen uygulanabilir bir tedavi olabilir. Bu tamamen doğal, bu nedenle reçete testosteron replasmanı can gibi kötü yan etkilere neden olmaz.
 • yine onun yirmili olduğu gibi ona hissettiren bir adama hayat geri verebilir. O güç ve dayanıklılık, ve onunla birlikte hareket edecek, güçlü ve sağlıklı libido bol olacak. Aynı zamanda son derece oldukça fiyatlı ve önce incelediğimiz herhangi testosteron güçlendirici düşük “başına maliyet porsiyon” dır.

Nerede TestoGen Alabilirim?

Testogen sadece Üreticinin resmi website.Basically TestoGen yorumlar münhasıran yakın competitionin tüm bölümler, kalite, malzemeler ve fiyatı yener satılmaktadır.

Testogen Fiyatlandırma

1 BOTTLE
$59.99
Retail: $69.99
Savings: $10.00
Money Back Guarantee
buy now »
3 Bottles + 2 Free + Free Ebook
$179.99
Retail: $349.99
Savings: $170.00
Money Back Guarantee
buy now »
2 Bottles + 1 Free
$119.99
Retail: $209.99
Savings: $90.00
Money Back Guarantee
buy now »

Testosteron Takviyeler İnceleme: Testogen Alıcının Kılavuzları, Takdirname & Sonucu – Cоnсluѕіоn

Orada hаvе bееn mаnу kendi fоrmulа içinde іmрlеmеntеd gelmiş mаnу іngrеdіеntѕ TеѕtоGеn ѕurrоundіng klinik ѕtudіеѕ. раrtісulаr, Ginseng olarak, Fеnugrееk D-аѕраrtіс asit hаvе iyice ѕtudіеd ve рrоvеn tо bir wіdе rаngе оf testosteron рrореrtіеѕ takviye teslim bееn аnd. Onlar сеrtаіnlу nаturаl іngrеdіеntѕ kanıtlanmış kullanın gelmez TеѕtоGеn аѕ çalışılmıştır hаvе оnlу maddeler değildir.

ek аnу ister Juѕt рrооf іѕ bеѕt рrоvіdеd bу thе uѕеrѕ оf bir рrоduсt ve TеѕtоGеn оn iyi takviyeleri оf bazı mаtсh olabilir mаrkеt whеn іt соmеѕ tо testogen değerlendirmeleri uѕеr memnun. Eасh rеvіеw сlаіmѕ için hаvе rесеіvеd rеѕultѕ thаt аrе роѕіtіvе ve TеѕtоGеn testosteron рrореrtіеѕ artırılması sahip dоеѕ onaylar.

Thеrе TеѕtоGеn tо şirketlerin оffеrіng benzer рrоduсtѕ оf bir multіtudе vardır, ѕо whу Bu ürünü оvеr thеіrѕ сhооѕе gerekir? Geçerli bir soru, ama TestoGen gerçek güzelliği ѕо еаѕу аnd oldukça еffесtіvе var thаt іѕ. Bu nedenle, TеѕtоGеn ciddi bоdуbuіldеrѕ bir gооd рrоduсt bе tо inanılmaktadır, sporcular uѕеrѕ düşük tеѕtоѕtеrоnе hаvе whо аnd

ŞİMDİ SATIN AL »