Koupit Testosteron Online

BODYBUILDING > cs > Testosterone > Koupit Testosteron Online

testosteron

Testosteron. Je to kmotr kulturistiky doplňků a původ všech anabolických steroidů. Testo Max čerpadla do hladiny testosteronu přirozeně. Nevyžadují žádné ilegální steroidy.

Vyrobeny z čistého Tribulus terrestris extrakt, zvyšuje produkci luteinizačního hormonu a zvyšuje hladinu testosteronu, což vede k úžasné zisky v sílu, svalové hmoty, energie a výkon.

Co je testosteron

Testosteron je androgenní hormon, který je zodpovědný za vývoj svalů, zdravé kosti, a pevnost v obou mužů a žen. Nízké hladiny testosteronu v obou pohlaví mohou mít fyzické nežádoucí účinky, jako je ztráta kostní denzity nebo svalové hmoty.

A co víc, příliš málo testosteronu má také mentální účinek, protože může vést k velké únavě, ztráta libida, a dokonce i deprese v průběhu času. Ačkoli běžně známý jako “mužského hormonu”, nedávné studie ukazují, že ženy s příliš málo testosteronu v jejich tělech trpí stejnými škodlivé účinky.

Přeplňovaný své tréninky a transformovat své tělo za pouhých 30 dnů s CrazyBulk právní steroidy

Testosteron se váže na proteiny v těle, známých jako albuminu a globulinu , které leží na povrchu svalů. Dva hormony, luteinizačního (LH) a folikuly stimulující hormony (FSH), regulují produkci testosteronu u mužů i žen.

Při albumin a globulin receptory jsou prázdné, pošlou chemický signál do hypofýzy, který uvolňuje tyto luteinizačního a folikuly stimulujícího hormonů v reakci. Tyto hormony stimulují varlata (nebo vaječníky, v případě žen) produkovat testosteron. Jako takový, hypofýza a pohlavní orgány musí pracovat v dokonalém souladu s cílem regulovat produkci testosteronu.

Testosteron Dávkování a varování

Testosteron dávky měnit v závislosti na důvodech jej a typ testosteronu máte k dispozici používat. Můžete si najít testosteronu injekce testosteronu a prášky a dávky jsou hodně odlišné pro ty, kteří potřebují testosteronu léčbu ze zdravotních důvodů, než jsou pro sportovce.

Ženy by měly nikdy doplňovat s testosteronem, pokud podle pokynů lékaře.

Testosteron undekanoát je jediná pilulka formu; zbytek jsou injekce . Máte-li získat vaše hormony od svého lékaře, můžete také zjistíte, že vaše lékárna nese testosteron gel nebo snad testosteronu krém.

I když jsou tyto přípravky jsou skvělé možnosti pro muže, kteří potřebují substituční terapii, nejsou dobrou volbou pro sportovce vzhledem k množství výrobku potřebné k dosažení optimální dávky.

Kromě toho, zatímco testosteron propionát je nejoblíbenější typ mezi sportovci, lékaři už ji použít k léčbě příznaků nízkou hladinu testosteronu, protože to vyžaduje časté dávkování a je tvrdší než u ostatních forem.

Zdarma Spojené státy americké & EUROPE DOPRAVA. Za malý poplatek nabízíme i celosvětové doručení do více než 100 zemí

Konečná nabídka: Koupit 2 Získejte 1 zdarma

Testosteron Nežádoucí účinky

Mezi nejběžnější vedlejší účinky substituční terapie testosteronem se vyskytují na kůži, kde se používají aktuální formy léku, jako jsou gely, roztoky a transdermální náplasti, zahrnující:

 • těžká svědění
 • Naplněné tekutinou puchýře
 • Červená, podrážděná pokožka

Mezi nejběžnější vedlejší účinky spojené s testosteronu bukální náplasti, které jsou aplikovány pod dásní, patří:

 • Nepříjemný nebo hořká chuť v ústech
 • Obtížnost chutnající jídlo
 • Bodání nebo otok rtů
 • bolest dásní, citlivost, otok a podráždění

Pokud Vám lékař předepíše testosteronu implantáty, může dojít k zánětu a bolesti v oblasti kůže, kde byly vloženy.

Lidé běžně vyskytnout další nežádoucí účinky, které se mohou lišit v závislosti na použitém systému:

 • Zimnice
 • Bolesti zad
 • Průjem
 • Únava
 • Bolest hlavy
 • časté močení
 • Deprese
 • abnormální sny
 • Zvýšený krevní tlak
 • návaly horka
 • Nespavost
 • Změny nálady
 • bolest prsou nebo zvětšení
 • snížené libido

testosteron Stohy

Testosteron tvoří základ mnoha cyklech, protože páry dobře s téměř jakýkoli anabolický steroid si lze představit. Například lidé, kteří chtějí zlepšit sílu a růst svalů může spárovat s Deca Durabolin, trenbolon, nebo někdy-populární Dianabol využívat synergických efektů kombinace poskytuje.

Někteří lidé se rozhodnout použít testosteronu pelety, injekce, nebo pilulky sám, jak se zjistí, že jednoduché zvýšení množství volného hormonu v jejich systému je dost.

Mnozí lidé rádi stack testosteronu se sloučeninami, jako je kreatin , který pomáhá vytvořit další bílkoviny v těle. To přispívá k růstu svalů, vytrvalost a sílu, aniž by drsných účinky anabolických steroidů, a to je snazší najít.

testosteron Cycle

Zeptejte se kteréhokoliv anabolický steroid uživatele a velká většina vám řekne, nic na této zemi porazí dobré testosteronu cyklu.

V mnoha případech je testosteron je jediný hormon používán během anabolických steroidů cyklu , a to zejména pokud jde o nové uživatele. Dále, ve většině případů, a to i pokud se používají vícenásobné hormony testosteron hormon bude základem a základem cyklu.

Jak uvidíme dále testosteron je jeden z více univerzální hormony a obecně velmi dobře snášena; Dále, většina najdou to nezbytné pro jejich zdraví, pokud se doplňuje s anabolickými steroidy .

Jako univerzální hormonu najdeme hormon také poskytuje téměř každá těžit někdo mohl někdy být po; Je to perfektní steroid; Možná, ne-li všechny věci považován to je asi tak blízko, jak se můžete dostat.

RETURNS? ŽÁDNÝ PROBLÉM! Stačí poslat jej zpět k nám, neotevřená a v originálním obalu do 7 dnů od obdržení vámi a budeme vrácení peněz nebo výměnu za vás.

Poprvé anabolických steroidů uživateli jednoduchý testosteronu cyklus se obecně doporučuje. Je důležité začít s jedinou hormonu v čase, aby zjistily, vaše reakce řádně a jako testosteron je jedním z bezpečnější, ale poskytuje silný úder, že je dobrým místem, kde začít.

Ve většině případů bude použit jednoduchý jedinou dlouhou ester testosteronu, testosteron-Cypionate a Testosteron-Enanthate se obě jemné volby; In-skutečnosti, a to i pro pokročilé testosteronu cyklu mnozí najdete tyto dvě formy, aby bylo vše, co kdy skutečně potřebují.

Pevná nováček testosteronu cyklu se obvykle skládají ze 400 mg-500 mg testosteronu za týden; ve většině případů, bude dvě injekce každý týden ve stejný den v týdnu rovného dávkování stačit.

Například pro 400 mg za týden cyklu, pokud je k doplnění s testosteronem Cypionate , který je v dávce 200 mg / ml, protože nejčastěji je, injekce v pondělí 200 mg a injekce ve čtvrtek 200 mg bude perfektní.

Takový testosteronu cyklu může být užitečná a velmi efektivní pro téměř jakýkoli účel, řezání nebo směsný av mnoha případech to bude všechno testosteron některé budou někdy potřebovat. Bez ohledu na to ones účelových 12-16 týdnech používání je normálně doporučeno.

Koupit Testosteron Online

Můžete si najít testosteronu k prodeji v různých místech. Pokud jste vykazují nízkou příznaky testosteronu, můžete navštívit svého lékaře, za recept.

Nicméně, pokud chcete přístup k hormonu pro zlepšení výkonu a žijete v zemi, kde držení bez lékařského předpisu je nezákonný, budete muset obrátit na internetu najít. Mnoho různých prodejců existují, tak se určitě zkontrolovat obchodníka a koupit testosteronu on-line na oficiálních internetových stránkách.

 

KUP NYNÍ »