Klenbuterolu (Člen): Atsauksmes rezultāti un Iespējamās blakusparādības

BODYBUILDING > lv > clenbuterol > Klenbuterolu (Člen): Atsauksmes rezultāti un Iespējamās blakusparādības

Kas ir Klenbuterols

Klenbuterolu (bieži sauc vienkārši par “len”) nav steroīds, bet Beta 2 Sympathomitetic un centrālās nervu sistēmas (CNS) stimulants. Tas ir īpašs agonists, stimulējot andrenerģisko beta 2 receptoriem. Tas tiek izmantots dažās valstīs tādā medicīniskajā nozīmē kā bronhodilatators, kas astmas ārstēšanai, taču ne Lielbritānijā un ASV, galvenokārt tādēļ, ka tā ilgu pusperiodu.

Sportisti un bodybuilders izmantot narkotiku, jo tā thermogenic un anti-catabolic ietekmi. Tas ir uz leju, lai tā spēja nedaudz palielināt ķermeņa iekšējo temperatūru, tādējādi palielinot kaloriju (enerģijas) izdevumus. Tiek uzskatīts, ka 1 ° F palielināt ražas ap pieaugumu par 5%, kas uzturēšanas kalorijas nodedzinātas.

Pētījumi par mājlopiem liecina, ka klenbuterolu ir arī anabolisko īpašības . Tomēr, tas, šķiet, nav gadījums cilvēkiem, domājams, ir saistīts ar to, ka cilvēkiem trūkst pārpilnība beta 3 receptoriem, kas palielina insulīna ražošanu un jutību.

Ultimate PIEDĀVĀJUMS: Buy 2 Get 1 Free

Klenbuterols degvielas savu treniņu un pārvērš savu ķermeni par pilna laika, tauku spridzināšanas krāsns

 • SAFE & LEGAL Klenbuterols Alternative
 • Spēcīgs Fat Burning
 • VAIRĀK muskuļu Fat Ratio
 • Saglabāt liesās muskuļu masas
 • ripped Physique
 • uzlabots Performance
 • UZLABOTS Izturība & Endurance
 • NO Adatas vai izrakstīto
 • RAPID REZULTĀTI 30 dienu

Supercharge savu treniņu un pārveidot savu ķermeni mazāk kā 30 dienu laikā ar klenbuterolu juridiskajām steroīdiem. Nopirkt Klenbuterolu šodien un ietaupīt 80,00 $

Kādēļ klenbuterolu

Par Klenbuterols ieguvumi būtu diezgan viegli uztvert, jo tas uzlabos sirds un asinsvadu efektivitāti un mūsu vielmaiņas aktivitāti. Vienlaikus palielinot lipolīze (tauku zudumu) izrādīsies vislielākais atribūts tās priekšrocības nebeidzas tur. Klenbuterols ir pierādīts, lai palielinātu beztauku masa (liesās audu), lai gan ne pakāpi uz anabolisko steroīdu tas joprojām veikt pieticīgs anaboliska ietekmē.

Šis pieaugums beztauku masu, lai gan pieticīgi ir radusies ar olbaltumvielu sintēzes palielināšanos; Tas vienkārši nozīmē, ka jūsu olbaltumvielu, pamatus muskuļu audos, ir labāk, tā darbība un efektivitāte kļūst lielāks, nekā bez Klenbuterols klātbūtnes organismā. Pāris to ar spēcīgu tauku dedzināšana spējas, kā palielinās muskuļu audos arī palielina vielmaiņas aktivitāti jums ir viens ļoti spēcīgs tauku samazinot zāles uz rokām.

Ultimate PIEDĀVĀJUMS: Buy 2 Get 1 Free

Blakusparādības no klenbuterolu

Kā tas ir ar visiem medikamentiem, neatkarīgi no formas, Klenbuterols nav bez iespēju negatīvu blakusparādību . Kamēr blakusparādības būs atkarīgs no cilvēka uz cilvēku, un to var kontrolēt ar atbildīgas izmantošanas tie var būt diezgan apgrūtinošs un problemātiska, ja tie liecina.

Visvairāk apnicīgs blakus efekts ir saistīts ar šo medikamentu jāstimulē; daudzi Klenbuterols lietotāji ziņo par ļoti nervozitātes sajūta un pat bezmiegs , kad tās veic klenbuterolu ; Tomēr, cik lielā mērā var būt ļoti atkarīgs no devas. Vēl viena kopīga blakusparādība ir krampjveida, bet tas, šķiet, ir vēl individuālisms nekā nervozitātes efektu, un lielā mērā var novērst, nodrošinot pietiekami daudz ūdens tiek pieņemts katru dienu.

FREE US & EUROPE SHIPPING. Par nelielu samaksu piedāvājam arī piegāde visā pasaulē vairāk nekā 100 valstīs

Ir viens blakus efekts, kas pārsniedz apgrūtinošs un valstība bažas par Klenbuterolu var būt barga pret sirdi ar sirds hipertrofiju (ar paplašināšanos sirds kambarus .) Taču, atkal, tas lielā mērā būs atkarīga no devas un maz bažas starp tiem kuri izmanto klenbuterolu atbildīgi.

Tomēr, jo tas rada bažas, lai nodrošinātu, mēs izmantojam atbildīgi Klenbuterols nav zāles, mēs gribētu izmantot tauku zaudējumu mērķiem ilgāku laiku. Mēs varam droši un efektīvi lietot šīs zāles par pienācīgu laiku, bet ir pareizi un nepareizi, bet nu tā, izmantojot šīs zāles vairumā gadā varētu izrādīties ļoti kaitīgas.

Klenbuterols cikli un devas:

Parasti ir divas skolas domas par to, kā vislabāk izmantot klenbuterolu droši un efektīvi. Visizplatītākā metode ir 2 nedēļas uz sekoja divas nedēļas off . Lai gan 2wks uz / 2wks off ir visizplatītākā, arvien stabila un ilgāku administrācija ir kļuvusi aizvien populārāka.

 • 2wks uz / 2wks off: Ideja ir vienkārša, jāsāk ar mazu devu un palielināt to ik pēc 2-3 dienām, līdz jūs sasniegsiet savu maksimālā deva vēlamo. Tiklīdz jūs esat ķermenis sāk pielāgoties pārtraukt lietošanu, jāgaida divas nedēļas, un tad sāk atkal tuvu devu jums beidzās ar vai pat ar precīzu devu; atkārtot tik reizes, cik nepieciešams.
 • Steady Lietošana: Sākas ar mazu devu un tā jāpalielina nedaudz ik pēc 2-3 nedēļām, kā nepieciešams. Parasti pieaugums nāks spurts 20mcg un turpinās pieaugt ik pēc 2-3 nedēļām, līdz tiek sasniegts vēlamais līmenis tauku zudumu.

Kā jūs varat redzēt, tās ir divas ļoti dažādas metodes piemērošanas un viens uzsvērti darbojas labāk nekā citi. Kaut 2wks uz / 2wks off ir vispopulārākais tas ir tikai tik saistīts ar milzīgo dezinformācija pateicoties arvien pieaugošo parādību pazīstams kā “Bro zinātne” apliecināja par uzņēmēja interneta ziņojumu dēļiem.

Patiesība ir vienkārša; 2wk tālāk / 2wk off metode ir daudz mazāk efektīvs nekā mūsu citu iespēju. Tā ir taisnība, pēc divu nedēļu termiņš jūsu ķermenis būs pielāgoties jāstimulē un jūsu nervozitāti izkliedēs lielā mērā, bet tas nenozīmē, ka Klenbuterols vairs nedarbojas, jo ir kopīgs nepareizs.

Lai iegūtu pilnīgu iedarbību, lai gan tūlītēja tauku zudums būs vislielākais pirmajās divās nedēļās mums ir jāturpina klenbuterolu terapiju tālu pagātnē 2 nedēļu zīmi, ja vēlamies pilnībā izmantot vielmaiņas pieaugošo aktivitāti. Lai sasniegtu šo mērķi pastāvīgu pieaugumu klenbuterolu ik pēc 2-3 nedēļām, cik nepieciešams būs izrādīties daudz efektīvāk. Lielākā daļa būs atrast, gan vīriešiem, gan sievietēm, ka sākumdeva 40mcg dienā ir ideāls ar paaugstināšanos 20mcg ik pēc 2-3 nedēļām.

PĒRC TAGAD »