[HONEST] סקירת PhenQ: מצרכים, המינון, intructions & תוצאה

BODYBUILDING > iw > PhenQ > [HONEST] סקירת PhenQ: מצרכים, המינון, intructions & תוצאה

מה אתם צריכים לדעת על PhenQ?

[HONEST] סקירת PhenQ: מצרכים, המינון, intructions & תוצאה. גלולת דיאטת PhenQ היא תוצר של תזונת באואר, חברה אמריקנית מבוססת. החברה הכריזה PhenQ כאלטרנטיבה פן. Phentermine היא אחת תרופות המרשם הראשונות המשמשות כתוסף תזונתי, לעומת זאת, החלופה שלה היא בטוחה יותר בשימוש.

PhenQ כאלטרנטיבה בטוחה Phentermine עשויה מהמרכיבים הטבעיים אשר אין תופעות לוואי וניתן לרכוש ללא מרשם רופא. הנוסחה של PhenQ אומצה מכמה כדורי הרזיה חזק ובנוסף, משלב את העוצמה של מרכיבים טבעיים לתוכו.

כדורי הרזיה כמו Phentermine להפסיק את הייצור של הורמון מעיים בשם כולציסטוקינין אשר מביא את התחושה של רעב. אנשים רבים הפסיקו לאכול אחרי שימוש Phentermine אבל זה לא מבטיח הרזיה.

PhenQ, ומצד שני, מפסיק את התחושה של רעב יחד עם השפעות נוספות קצת כמו

 • ברנס שומנים מאוחסן בגוף
 • תן את חילוף החומרים שלכם דחיפה ולהגדיל אנרגיה הכוללת
 • למנוע את יצירת תאי שומן חדשים
 • נסיקת מצב הרוח שלך ולשמור את דעתך חדה

לפני שנמשיך הלאה אל הסברים מדעיים על איך PhenQ יכול להיות בחירה אידיאלית עבור הרזיה שלך, תן לנו לשתף ביקורת בזמן אמת איתך שנתן אחד המשתמשים PhenQ.

מבצע מיוחד: 3 בקבוקים קבלו 2 בחינם

מצרכים בנוסחא PhenQ

המרכיב העיקרי של PhenQ הוא-Lacys איפוס אשר שוהה כוחו של 25 מ”ג לכל כדור.

בואו לדון כל המרכיבים וההשפעות האישיות שלהם ההופכים PhenQ גלולה דיאטת עצמה.

 1. א-Lacys איפוס – מורכב משני רכיבים כלומר ציסטאין & חומצת אלפא -lipoic. בדרך כלל, תהליך שריפת השומן הוא ביוזמת במערך של חום בתוך גוף המהווה בשפת מדע הנקרא התרמוגנזה. גירוי תהליך זה יאפשר לגוף לשרוף את הכמות הגדולה ביותר של קלוריות. כמה מן המרכיבים העיקריים חיתוך תוספת להחזיק אותן השפעות. רכיב של א-Lacys איפוס, חומצה אלפא ליפואית הוכח מדעית כדי לעזור ברגישות לאינסולין.
 2. Capsimax אבקת – שייך למשפחה piperine, אבקת Capsimax נובע בעיקרו פלפלת. זה שימש במשך מאות שנים של קיבה כמו גם כדי לשפר את זרימת הדם. Capsimax אבקה גם גורמת שריפת שומן על ידי הגדלת כמות החום בגוף לזרז את חילוף החומרים הכלליים. על עודף, זה לעתים קרובות יכול לגרום לבחילה.
 3. כרום פיקולינט – נגזר כרום ו Picolinic חומצה, כרום פיקולינט מפחית את התשוקה פחמימות צריכת סוכר. המתחם מסמיך אינסולין כדי לתפקד טוב יותר פירוט סוכר ולהגדיל את כמות האנרגיה באמת. CP ניתן למצוא גם פריטי מזון רבים כגון ירקות, דגנים מלאים, בשר.
 4. קפאין – יש סיבה מדוע קפאין משולב ברוב תוספי תזונה. כדורי הרזייה אמורים לגרום לך לאכול פחות ולכן הגוף שלך, לפעמים מקבל כמות מינימלית של אנרגיה. כדי למלא קפאין הפער הזה מתווסף בניסוח לספק למוח שלך מגרה השפעות שבאמצעותו אתה נשאר ממוקד להתריע נפשי. זה גם עידוד שריפת שומנים.
 5. סידן קרבונט – איתות למוח להפסיק לייצר תאי שומן חדשים הוא מה שהיא עושה. חוץ מזה זה גם לספק לגוף את פרץ של אנרגיה. זה ישרוף שומנים שלך בו זמנית להגדיל את רמת האנרגיה.
 6. Nopal – מנה נאותה של סיבים יכול להפחית את השינוי של רעב. Nopal הוא מקור עשיר לסיבים, אשר נותן לך תחושת בטן מלאה וזה גם מונע את ספיגת הסוכר לתוך הבטן. יש Nopal הטבות שונות כגון זה ימנע החזקת מים בשרירים שלך ועוזר לך לקבל מסת גוף רזה בלי שום חלק רפוי הבולט על הגוף שלך.
 7. ל-קרניטין fumarate – נמצא ברוב האגוזים ובשר, L- קרניטין fumarate הוא מקור מוצק של חומצת אמינו (חלבון) אך מנגנון הפעולה שלה הוא קצת שונה. שומנים מאוחסנים בתאי בדרך כלל לא מקבלים נצרכים כמקור אנרגיה ולכן זה נשאר לתקופה ארוכה של זמן ובסופו של דבר הבליטה יותר שומנים בו. מה ל-קרניטין fumarate עושה הוא מנצל אלה בתאי השומן כמקור אנרגיה שבאמצעותו הגוף שלך מאוחסן ושומנים עקשנים להתמוסס ו פרץ של אנרגיה הוא אגרוף.

איך לעזור PhenQ לרדת במשקל?

PhenQ עשוי לעבוד עבור אנשים שמוכנים לרדת במשקל ויש סיבה מוצקה למה האמירה הזאת היא מוצדקת ככל היצרנים הם די שקופים בניגוד ליצרנים האחרים של גלולות תזונתיות (זמינים בשוק).

הם הציגו את כל המרכיבים המשמשים את הכדורים האלה. יתר על כן, החלק הכי טוב הוא כמעט את כל המרכיבים הם בסך ממש גלולות. אין חוות דעת שניות שכל המרכיבים הללו נהדרים על סיוע לרדת במשקל אבל הכמויות המתאימות ואת היחס המאוזן היא גם מאוד חשובות.

יש גלולה זו הכל וזה עושה את זה כתוספת תוספת אידיאלית עבור לאבד משקל עודף לא רצוי. כל החומרים הטבעיים הם פשוט יותר מושכים למדי לטובת הגלולה התזונתית המהפכנית הזה כמו ברוב הפעמים, תוספי תזונה לקרות להכיל אלמנטים מסוכנים עבור גוף אדם.

האם זה יהיה אפשרי להתאים את חילוף חומרים?

מטבוליזם הוא פונקציה גופנית מרכזית וזה יכול להשפיע אובדן ומשקל שומן במידה רבה. PhenQ ממש יכול לעזור לך לשמור על פעילות מטבולית שלך.

עלות PhenQ Suplement

1 BOTTLE
$69.95
Retail: $79.95
Savings: $10.00
buy now »
2 BOTTLES + 1 FREE
$139.90
Retail: $239.85
Savings: $100.00
buy now »
3 BOTTLES + 2 FREE + FREE Advana Cleanse
$189.95
Retail: $399.75
Savings: $210.00
buy now »

תופעות לוואי PhenQ

בניגוד ביקורות PhenQ אחרים, אנחנו הולכים להראות לך על תופעות הלוואי האפשריות כדי לעזור לך לוודא שהכל בטוח כאשר אתה לוקח את המוצר הזה.

לכל הגלולה כמה תופעות לוואי, לא להאמין לאף אחד שאומר לך אחרת. התוצאה הטובה ביותר במקום הוא להשתמש בסוג הנכון של מוצרים אשר יש תכונות קטין כי אינם גורמים כל נזק לגוף שלך, או במקרים מסוימים, אלה גם יכול להיות יתרון לך.

כמו כל המרכיבים הם טבעיים, לרוב תופעות הלוואי הן נדירות מאוד. למרות כמה ביקורות של לקוחות PhenQ מראות כי כמה אנשים חוו כמה תופעות לוואי אופייניות.
לכן, כאשר השימוש במוצר זה כמה משתמשים יכולים לצפות להרגיש:

 • סחרחורת קלה בהתחלה
 • חלק מדפוסי שינה מזדמנים
 • Bit של שרפרף רופף מדי פעם
 • רמות לחץ דם גבוה
 • גידול בקצב הלב

כל גלולות הדיאטה יש כמה תופעות לוואי לא רצויות, אבל זה הוגן לציין כי ההשפעות שנגרמו על ידי הגלולה הזו הן מינימאליות ולעתים מורגשות. הם בעצם מתון ממה שאתה יכול לצפות ממוצרים רבים אחרים. כשמשווים טבליות אחרים הזמינים בשוק, המוצר הזה כמעט ואין לו תופעות לוואי! אז אנחנו יכולים להסיק כי PhenQ בטוח לשימוש.

בצד החיובי, מרכיב באיכות גבוהה שלה ישפר את מצב הרוח שלך להגביר את רמות האנרגיה שלך כדי לעזור לך לעשות בחירות תזונה טובות, להרגיש טוב יותר ולהיות מסוגל לעבוד במשך זמן רב יותר. ואתה אפילו עלול למצוא שאתה לא צריך כי כוס קפה בבוקר עוד!

תוצאות PhenQ

קודם כל, אנשים הבחינו בגידול אנרגיה. ככל אנרגיה הם היו באמצעות תהליך שריפת שומן משופר, יותר טוב שהם יכלו לבצע במכון הכושר. הם הרגישו מסוגלים לקחת על שומן נמס פעילות גופנית אירובית , כמו גם משקל להרים ארוך וחזק יותר. שנית, הם נצפו שינוי התשוקה ואת דפוס האכילה שלהם. זה בגלל הנוסחה פועלת במהירות על היבטים אלה ושולט בהם.

שלישית, אנשים חווים שינוי שכבת השומן שלהם. וכל השומן מתחיל להיעלם. שים לב כי זה לא יכול להיות ברור כשאתה לטפס על סולמות. למעשה, כי לא יהיה רלוונטי בכלל מסיבה מאוד פשוטה. השומן הוא קל משקל, תוך השריר הוא צפוף ולכן כבדים. משמעות הדבר היא כי נפח שווה של שומן ישקול פחות באותו נפח השריר. לפיכך, ייתכן במשקל עצמך ולראות שקיבלת כבד כאשר אתה בונה רק שרירים לאבד שומן.

המראה ואת השריר-אל-שומן מדידות היחס ייראו לכם את האמת. הימנע המאזניים בתקופה זו. זה יכול להטעות אותך לחלוטין.

PhenQ יכול לעזור לך שליטה על התיאבון ולגרום לך לאכול פחות קלוריות. בדרך זו אתה בפתרון אחד הגורמים העיקריים של עודף משקל. ואז, על ידי הגדלת האנרגיה שלך, זה מאפשר לך להתחיל להתאמן ולהרגיש טוב עם זה. התוצאה: להיפטר אפילו יותר שומן, כמובן!

חוץ מזה, תוספת זו אינה הופכת את השומן לחזור – לפחות לא כל כך מהר כמו כאשר אתם בדיאטה. ההסבר הוא פשוט. כאשר דיאטה, אתה כנראה לשלול את הגוף של חומרים מזינים מסוימים. כאשר הדיאטה נגמרה, הגוף שלך מתחנן כמעט עבור אלה ולכן אתה מתחיל לאכול יותר אז לפני – וזה בדרך כלל לא בריא, מזון משמין.

גם אלו שלא זכו נאבקים כדי לרדת במשקל באמצעות שיטות שונות ולבסוף יכול עדים לשינוי. זה בגלל שלא רבים חושבים על דקויות של כימיה ורפואה. רוב האנשים מתחילים להתאמן, דיאטה וכו ‘אבל ללא תוצאות, משום שהם מתעלמים היבטים אחרים שעשויה להיות מוסתרים היטב. לדוגמה, זה יכול להיות על מזין מסוים הם חסרים או הורמונים שלהם. PhenQ כתובות בדיוק אותם היבטים עדינים שיש להם השפעה רבה על מידת היעילות שבה לרדת במשקל.

היכן ניתן לרכוש PhenQ

ייתכן לקנות Phenq באינטרנט, יש לו אתר רשמי משלה. ספקים אחרים עשויים להציע גרסאות מזויפות אז זה לא בטוח להעז הרחק שאחת. המערכת מקבלת מסטרקארד וויזה.

כל הלקוחות יש את היתרון של משלוח חינם ברחבי העולם עבור 2 בקבוקי או יותר. בנוסף, ככל שאתה קונה בבת אחת, גדול יותר של הנחה שאתה מקבל. הזמנות בכמויות גדולות מצוינות, ובכל אופן אתה צריך להזמין בקבוקי יותר אם אתה מחליט לנסות את זה. קראו עוד על רב לרכוש פוליסת חיסכון באתר הרשמי.

התוספת היא להיות מיוצר הוא בארה”ב ובריטניה, בכפוף לתקנות מחמירות. קנייה זה מגיעה עם ערבות כסף בחזרה 60 יום. החזר מלא אפשרי בתוך 67 ימים מיום הרכישה.

PhenQ שנראה כמו ברית החזקה ביותר כאשר מנסה לרדת במשקל. כמה דברים שכדאי יהיו תלויים גם אתם, לעומת זאת. אין תרופת פלא להשמנה או משקל עודף עדיין. גלולות PhenQ יכולות לספק את העזרה הדרושה רק כדי לגרום לך להחדיר את השינויים הדרושים שיובילו גוף משופר. לאחר ההשפעות להיות ברורות, PhenQ יכול לברר רבים של הבעיות שלך, כגון אנרגיה יומית נמוכה, הערכה עצמית ירודה, הרגלים רעים ואת תשוקה וכן הלאה.

עד כמה חשוב לקנות PhenQ מהאתר הרשמי?

הכל שמקבל פופולרי יש אנשים של לִרְאוֹת זה ואנשים רוצים לנצל שהפופולריות כי נכון גם במקרה של PhenQ. ישנם מזויפים רבים אתרי מסחר אלקטרוני, כי הם מוכרים את זה כתוספת שלא כדין וכאשר הם יכולים למכור אותו בלי רשות אתה יכול לדמיין איזה סוג של איכות הם בוודאי מתן.

אז, מה הוא הפתרון להימנע קמעונאים מזויפים?

הפתרון הוא די פשוט; תמיד לבצע רכישות דרך האתר הרשמי, כדי למנוע בזבוז של זמן וכסף.

סיכום

[HONEST] סקירת PhenQ: מצרכים, המינון, intructions & תוצאת PhenQ נראה שיש כמה מרכיבים מוצקים אשר מגובים על ידי מדע. יש לה תמהיל מגוון של תמיכה מטבוליזם ושורף שומן שיפור מרכיבים.

ההתמקדות סביב הגדלת רמות אנרגיה צריכה להיות מועילה עבור אלה המבקשים דחיפה בחדר הכושר. אולם זה קניינית בתערובת מה שאומר שאתה לא ממש יודע בדיוק מה אתה מקבל עם כל מרכיב.

עוד נקודות חסרון להשפעות הפוטנציאליות צד מהקפאין מרכיבים, L- קרניטין ו nopal. אלה יכולים להוכיח יותר מדי עבור מי הם בעלי אופי רגיש. כמו עם כל התוספים, זה לא פתרון נס ושינוי של אורח חיים יהיה מעורב כדי למקסם את תוצאות PhenQ.

קנה עכשיו »