תוספות טסטוסטרון סקירה: מדריכי רכישה Testogen, המלצה & תוצאה

BODYBUILDING > iw > Testogen > תוספות טסטוסטרון סקירה: מדריכי רכישה Testogen, המלצה & תוצאה

תוספי Booster טסטוסטרון

טסטוסטרון הוא הורמון מין גברי . הורמונים הם שליחים כימיים המופרשים במוח ישירות לתוך הדם, אשר נושא אותם האיברים והרקמות של הגוף לבצע את תפקידם.

הטסטוסטרון מיוצר ע”י האשכים, שני איברים אובלי המייצרים זרע בגברים. תוספי תזונה לעזור עם הגדלת הרמות של הורמונים אם יש לנו רמות נמוכות בגוף. אצל גברים, הטסטוסטרון משחק תפקיד מפתח בהתפתחות אברי רבייה גברי.

בנוסף, זה עוזר עם מסת שריר הגדלה, מסת עצם, ואת צמיחת שיער גוף. זה גם טוב לבריאות הכללית ולרווחתם. זה גם מונע אובדן מסת צפיפות עצם. טסטוסטרון גם עוזר לשמור על החשק המיני ועל רמות אנרגיה.

יתר על כן, זה עוזר עם ייצור של זרע ותאי דם אדומים. רמות טסטוסטרון להתחיל לרדת עם הגיל. כתוצאה מכך, כמה גברים בעלי רמות טסטוסטרון נמוכות עשויים להפיק תועלת טסטוסטרון שקבע הרופא שלהם. תוספי מאיץ טסטוסטרון עשויים לעזור גם.

קנה TESTOGEN עכשיו ולקבל החזר כספי מובטח

הנה 7 יתרונות של הגדלת הטסטוסטרון שלכם

 • עוזר שומן ירידה . רמות טסטוסטרון נמוכות תגדלנה את מצבורי השומן בגוף. אז, אם אתה רוצה להחזיר את כרס הבירה ו להתמוסס ציצי הגבר – לקחת תוסף חזק שיכול להגביר את ייצור הטסטוסטרון בגוף.
 • מגדיל את מסת השריר שלך . TestoGen מגדיל את מסת השריר שלך כפי שהוא מגרה את הייצור של רקמת השריר. אם תיקח את זה הוא הדרך טובה יותר מאשר לקחת סטרואידים כמו מסת השריר שנרכש על ידי לקיחת מוצר זה הוא בר קיימא יותר מאשר מסת השריר שנרכש באמצעות סטרואידים.
 • מגדילה את כוחך . אם אתה ספורטאי או מרים משקולות, עדיף להבטיח הטסטוסטרון שלך הוא ברמות אופטימליות משום שיעזרו לך לבנות יותר מסת שריר ולהתחזק. בשילוב עם תזונה בריאה ופעילות גופנית קבועה, זה יהיה משמעותי לבנות את השריר שלך.
 • מגביר את רמות הסיבולת שלך . שקלו גם זה אם אתה לתוך ספורט הדורשים רמה גבוהה של סיבולת כגון כדורסל, ריצה, שחייה או.
 • משפר את מצב הרוח שלך . כאשר יש לך רמות טסטוסטרון נמוכות, אתה תרגיש יותר עצבני ומדוכא. הרמת הורמון זה יעזור להקל דכדוך שלך. זה גורם לך פחות רגיש דיכאון וזה משפר את הרמה הכללית של האושר שלך.
 • משפר את התפקוד הקוגניטיבי שלך . תוכל לחוות מיקוד וריכוז טובים כמו גם את התפקוד הקוגניטיבי הכללי שלך.
 • חשק מיני מוגבר . ליבידו נמוך או חשק מיני יכול להמיט הרס בחיים האישיים שלך. זה יכול להקטין הפעילות המינית שלך וזה יכול לגרום לבעיות שונות שעלול לקרוע מערכת יחסים אינטימיים בנפרד. הקפצת הטסטוסטרון שלך לגבות תגדיל את החשק המיני שלך ולשפר את הביצועים המיניים שלך.

המצרכים ב תוספי Booster טסטוסטרון

מצרכי תוספות טסטוסטרון עשויים להיות שונים. תוספות טסטוסטרון מסוימים מכילים אבץ ומגנזיום. הם להעלות את רמות הטסטוסטרון אצל גברים שמבצעים פעילות גופנית. יש כמה תוספות טסטוסטרון אחרים הורמונים כמו DHEA ( dehydroepiandrosterone ) ו פרגננולון .

הם עוזרים עם קבלת טסטוסטרון חדש עשוי לעזור לשפר את היכולת להגיע לזיקפה. אבל זה לא נראה להועיל אם הבעיה בזקפה נגרמת על ידי הפרעות סוכרת או עצב. כמה תוספי מאיץ טסטוסטרון מכילים מרכיבים טבעיים כמו צמחי מרפא צמחים.

הם עשויים להגדיל טסטוסטרון על ידי גברת הורמון המיוצר על ידי המוח, אשר מסמן את האשכים לייצר טסטוסטרון יותר. בנוסף, ואחרים עובדים על ידי שחרור טסטוסטרון הקשור, אז זה בצורת הגוף יכול להשתמש.

מחקרים אינם מספקים ראיות חזקות כי נשים נהנות נטילת תוספים אלה. אתה צריך לדבר עם הרופא או הרוקח לפני תחילת תוספת מאיץ טסטוסטרון. דון ההיסטוריה הרפואית שלך ואת תרופות נוכחיות, על תרופות מרשם, כולל תוספים שאתה לוקח.

הרופא או הרוקח יכול להגיד לך אם תוספת מאיץ טסטוסטרון היא מתאימה לך. ברגע שאתה יודע אם תוספת מאיץ טסטוסטרון היא מתאימה לך, Walgreens יש מגוון של תוספי מאיץ טסטוסטרון לבחירה והם מגיעים בצורות שונות כמו טבליות, קפסולות או ג’ל.

מהו Testogen?

Testogen הוא מאיץ טסטוסטרון נועד להגדיל את רמת הטסטוסטרון של גבר. המעצב של תוסף זה יצר נוסחה זו עם דבר אחד בראש, כלומר כדי לעזור לגברים הסובלים הערכה עצמית נמוכה בגלל רמות נמוכות של טסטוסטרון.

טסטוסטרון הוא מאוד חשוב בדרך, טוב, זה הוא למעשה הורמון שגורם לך האיש שאת. עם רמות הנמוכות של טסטוסטרון לבוא תופעות שליליות אחרות כגון בעיות בתפקוד מיניות, אשר לאחר מכן מוביל יחסים אומללים וחיים אומללים הכוללים.

למה אתה צריך לנסות TestoGen

TestoGen הוא מאיץ הטסטוסטרון טבעי המספק דחיפת T יעילה ובטוחה. אתה לא צריך לדאוג כל תופעות לוואי שליליות או מסוכנות. הוא עשוי מ איכות חומרים שנבדקו היטב. זה צמרות הרשימה שלנו של מאיצי טסטוסטרון הטובים.

הסיבות שאנו ממליצים רבות

 • חינם מן סטרואידים מזיקים
 • מרכיבים טבעיים לגמרי
 • משפר מסת שריר
 • עובד מהר עם תוצאות תוך 4-6 שבועות
 • מגביר את האנרגיה שלך
 • עוזר לך לאבד שומן גוף
 • משפר את חיי המין שלך
 • מעלה את רמות המיקוד שלך ואת מצב הרוח
 • 60 יום הכסף בחזרה להבטיח

קבל המינון שלך היום. אין לך סיבה להרגיש פחות גברי ואדיש יותר. קבל את היתרונות של טסטוסטרון טבעי להגביר בקלות עם TestoGen.

מצרכים של Testogen

 • Terrestris Tribulus – צמח זה תמיד נעשה שימוש כדי לשפר את פוריות גבר, הליבידו, ביצועים מיניים ותפקוד בדרכי שתן. זה ידוע גם להיות מאיץ טבעי של הטסטוסטרון.
 • תמצית ג’ינסנג – מסייע להשיג זקפה חזקה על ידי גירוי ומניעת נזק דיוקסין לאשכים.
 • D-אספרטית חומצה – זו חומצת אמינו יש השפעות משמעותיות על איך הגוף מייצר ומעורר טסטוסטרון. זה גם יכול לעזור לשפר את הליבידו ואת חילוף החומרים.
 • Phenogreco – למרות המרכיב הזה הוא שימושי עבור הגדלת רמות טסטוסטרון, תפקידה הוא ממוקד בעיקר על שמירת ויסות רמות הטסטוסטרון. כמו כן הוא ידוע לעבוד היטב עם חומצה אספרטית D-.
 • ויטמין D – ויטמין זה הוא אחד המרכיבים העיקריים כאשר מדובר ברמות בריאות הטסטוסטרון של גברים. מלבד יכולתה להגדיל טסטוסטרון, זה גם מונע חלק testosterones אלה מלהיות מומר לאסטרוגן.
 • גלוקונאט אבץ – ממלא תפקיד חשוב בהבטחת כי המערכת החיסונית, אנזימים והורמונים לתפקד היטב. היא פועלת גם כאפרודיזיאק ו- T-מגבר.
 • ויטמין B – יש TestoGen 3 סוגים של ויטמין B: B6, B5 ו- B2. ויטמינים אלה מסייעים לייצר ולהגדיל האנרגיה, לתמוך בכבד להגביר את חילוף החומרים.
 • סלניום – מחקר מראה כי גברים עקרים יש רמות סלניום נמוכות, וזו הסיבה סלניום נחשב מינרל שימושי עבור בריאות המינית של גבר.

מינון מומלץ

זה באמת תם; תופס פשוט לארבע מכולות ביום עם תזונה אשר מתאים מאמץ לתוך היום שלך על ידי לוח זמנים ביום. אין אופניים לסירוגין כמו תוספים כמה. הבקבוקים ללוות אספקה ​​30 יום או 120 כמוסות. לצורך ההמחשה אתה יכול לקחת 2 בבוקר 2 בצהריים או evening.Its שנקבע אתה לא תעלה על 4 כמוסות ב 24 שעות.

תופעות לוואי של Testogen

אין תופעות לוואי הקשורות בצריכה של תוסף המזון הזה, כמו כל החומרים בהם נעשה שימוש הם טבעיים באיכות גבוהה. עם זאת, זה תמיד הכי טוב להתייעץ עם הרופא הראשון אם אתם סובלים כיום ממחלות לטווח ארוך כמו לחץ דם גבוה וסוכרת .

כמה דיווחים בפורום ציינו את החוויה של גידול שיער באזורים שבהם אין להם שיער לפני. עם זאת, זה לא נאמר אם הם גם לקחת תוספי מזון אחרים עם TestoGen, שכן ישנם ספקים שיכולים לתרום לצמיחת שיער פתאומית.

המלצות לצרכן

המלצה 1

“ניסיתי כמעט כל מבער שמנים ותוספי מבחן בשלב זה או אחר. רוב החברות לרשום “תערובת אנרגיה קניינית” אבל הם לא אומרים לך כמה של כל מרכיב הוא בכל המשרתים. זה תמיד גורם לי להרגיש טוב יותר כאשר חברה אומרת לך בדיוק מה אתה לוקח. הדבר הראשון שתראה הוא האנרגיה. חלקם עשויים לחשוב שזה רק תוסף ממריץ המעמידים פני כל דבר אחר. פשוט לתת לו קצת זמן ולראות. אני כמעט הפסקתי לקחת אותו, לחשוב שזה עוד תוספת כי עושה וציינו שהוא טען. לאחר כשבועיים התחלתי להרגיש בשינוי גדול יותר אימונים שלי. זהו מוצר איכותי עם חומרי גלם איכותיים. כמובן, זה תלוי איך הגוף שלך מגיב לזה; מה שעובד עבור כמה לא עובד עבור כולם. זהו בהחלט שווים למרות לנסות.”

המלצה 2

“מישהו להיות במקצוע הרפואה, בכל פעם שאני מתחיל גלולה ללא מרשם, אני תמיד מתחיל לאט להעריך סובלנות תופעות לוואי. עד כה לא הבחנתי בשום תופעות לוואי משימוש זה. למן הימים הראשונים שלי משתמשים בה במוצר זה, אני יכול לומר שזה נראה שיש השפעה כי אני מרגיש יותר אנרגטי. אני לא ממתח רגיל אז אני מבין שזה לא יכול להיות עובד מהר או בצורה יעילה כמו שאחרים רואים. עם זאת, נתון הדחיפה של אנרגיה שלי, אני אעשה מאמץ טוב יותר לממש יותר. אני חושב שאני מאבד קצת במשקל ואיבוד שומן, אבל יכול להיות שאני מדמיין ואני צריך עוד לראות אם ההשפעות הן אמיתיות. בסך הכל, אם כי, הייתי מרוצה אבל אני להשגיח מקרוב מאוד על הגוף שלי לכל תסמינים או תופעות שליליים. לא הבחנתי בשום עצבנות או כאבי ראש …”

המלצה 3

“לקחתי אותו במשך כמה ימים עכשיו. אני שם לב אנרגיה כאשר אני לוקח את זה במשך כמה שעות. המעליות שלי היו בערך אותו הדבר בחדר הכושר. אני לא מרגיש שום דברים שליליים מהמוצר. ציפיתי גל גדול של אנרגיה ותוצאות. יש לשמור על אותו משקל. עשיתי התחשק לי קצת יותר אנרגיה בחדר הכושר, אך לא באותה רמה כמו האימון מראש. בסך הכל, אני מרגיש כאילו זה יכול להיות משהו שאני צריך לקחת זמן רב יותר כדי לראות תוצאות.”

קנה TESTOGEN עכשיו ולקבל החזר כספי מובטח

היתרונות והחסרונות של שימוש Testogen

Pros

 • מאיצי טסטוסטרון מרשם יכולים לגרום שורה של תופעות לוואי בלתי רצויות, ואף סרטן אצל גברים מסוימים. Testogen מורכב מרכיבים טבעיים בלבד ואינו מהווה חלופה בטוחה זריקות טסטוסטרון.
 • האם ניתן לטפל בבעיות בריאות אחרות, שכן יש את היכולת להוריד את לחץ הדם בחולים עם גבוה יותר מאשר לרמות נורמליות.
 • עלייה ניכרת ההערכה העצמית היא היבט חיובי מובהק של Testogen. גברים יהפכו הרבה יותר בטוח בעצמו כמו לשפר את רמות מוטיבציה, סיבולת, ליבידו והאנרגיה שלהם.
 • Testogen מתומחרת למדי מאוד והוא פחות יקר מאשר כל מאיצי טסטוסטרון הנסקרים.

חסרונות

 • המוצר זמין רק דרך צרכנים רבים Testogen כמו הרעיון של “קניות ברחבי” עבור מחירים שונים, אשר, כמובן, הם לא יכולים לעשות עם תוספת זו, לפחות לא בחנויות.
 • היבט נוסף שלילי של מוצר זה הוא כי הוא יכול לפעמים לגרום חשקונים וכעס מוגבר. (זהו תופעת לוואי הקשורות כל מאיצי טסטוסטרון)
 • עבור גברים הסובלים מרמות טסטוסטרון נמוכות, Testogen יכול להיות טיפול קיימא. זה כל-טבעי, ולכן אינו גורם לתופעות לוואי מגעיל כמו החלפת מרשם טסטוסטרון יכול.
 • האם ניתן לתת לגבר בחזרה את חייו, גורמת לו להרגיש כאילו הוא נמצא בשנות העשרים לחייו שוב. הוא יצטרך הרבה כוח סיבולת, ואת הליבידו חזק ובריא ללכת יחד עם זה. כמו כן הוא מאוד יקר למדי ואת הנמוך ביותר “עלות לכל המנה” של כל מאיץ טסטוסטרון לאחר שסקרנו.

איפה אתה יכול לקנות TestoGen?

Testogen נמכר רק באופן בלעדי מן ביקורות TestoGen website.Basically הרשמיות של היצרן יכה את competitionin הקרוב בכל המחלקות, איכות, מרכיבים ומחיר.

תמחור Testogen

1 BOTTLE
$59.99
Retail: $69.99
Savings: $10.00
Money Back Guarantee
buy now »
3 Bottles + 2 Free + Free Ebook
$179.99
Retail: $349.99
Savings: $170.00
Money Back Guarantee
buy now »
2 Bottles + 1 Free
$119.99
Retail: $209.99
Savings: $90.00
Money Back Guarantee
buy now »

סקירת תוספות טסטוסטרון: המדריכים של Testogen קונה, המלצה & תוצאה – Cоnсluѕіоn

יש hаvе bееn mаnу קליניים ѕtudіеѕ ѕurrоundіng mаnу іngrеdіеntѕ TеѕtоGеn יש іmрlеmеntеd בתוך fоrmulа שלהם. בשנת раrtісulаr, תמצית ג’ינסנג, Fеnugrееk ו hаvе חומצה D-аѕраrtіс bееn ביסודיות ѕtudіеd ו рrоvеn tо לספק טסטוסטרון wіdе rаngе оf לחיזוק рrореrtіеѕ. הם сеrtаіnlу לא המרכיבים оnlу כי hаvе נחקרו аѕ TеѕtоGеn עושה שימוש מוכח іngrеdіеntѕ nаturаl.

Juѕt אוהב аnу להשלים рrооf іѕ bеѕt рrоvіdеd ידי את uѕеrѕ оf рrоduсt ו TеѕtоGеn יכול mаtсh כמה оf תוספי הטובה оn mаrkеt כשזה соmеѕ tо מרוצה uѕеr ביקורות testogen. Eасh rеvіеw сlаіmѕ כדי hаvе rесеіvеd rеѕultѕ כי הם роѕіtіvе ומאשר TеѕtоGеn dоеѕ יש טסטוסטרון לחיזוק рrореrtіеѕ.

Thеrе הם multіtudе оf рrоduсtѕ דומה оffеrіng חברות tо TеѕtоGеn, ѕо למה כדאי сhооѕе מוצר זה оvеr thеіrѕ? שאלה חוקית, אבל היופי האמיתי של TestoGen היא כי זה ѕо еаѕу ו די еffесtіvе. לכן, TеѕtоGеn מאמינים tо להיות рrоduсt gооd עבור bоdуbuіldеrѕ רציני, ספורטאים ו uѕеrѕ whо hаvе tеѕtоѕtеrоnе נמוך

קנה עכשיו »