לקנות YouTonics העור קולגן להתחדשות אנטי אייג’ינג

BODYBUILDING > iw > YoutonicsSkin > לקנות YouTonics העור קולגן להתחדשות אנטי אייג’ינג

מהו קולגן?

קולגן הוא למעשה הדבק שמחזיק הגוף שלנו יחד, אך זה לא מפחיד כמו שזה נראה. זה שומר על עור במראה צעיר וגם שמנמן, קולגן מלחין 75 אחוזי העור שלנו, אולם הרמות שלה בגוף וכן במיוחד לנוכח מתחיל ירידה עם גיל. לקנות YouTonics העור קולגן להתחדשות אנטי אייג’ינג

נקודה כגון קמטים, עור נפולים מפרקים שיש שכואבים כל להצטמצם במידה נמוכה של קולגן בגוף. עישון, תוכנית תזונה לקויה, כמו גם נזקי השמש, כל אלה תורמים לאובדן של קולגן, כמו גם האנשים שצפויים אורכי המוזרים כדי לקבל אותו בחזרה.

מוביל 5 יתרונות של קולגן

 • מי ייתן פשטות כאבי פרקים ; כמו הסחוס שלך מתדרדר כמו גם מתדרדר עם גיל, ייתכן מתחיל באמת להרגיש מפרקים חזקים, פועמים. זה אפשרי כי להעלות את צריכת קולגן שלך עשוי לעזור להפחית כאבי פרקים כמו גם למזער סימנים ותסמינים של דלקת מפרקים.
 • אולי להפוך הזדקנות העור ; אחד היתרונות הידועים ביותר של קולגן הוא היכולת שלה כדי לקדם את העור זוהר, דינאמי. חלבון חיוני זה מספק גמישות העור, מסייעים אותו להופיע יותר תוססת וגם בריא ומאוזן. עם זאת כפי שאתה גיל וגם ייצור קולגן פוחת, קמטוטים, משוחרר עור, וגם לעור יבש יכול להתרחש.
 • סיועים לבנות רקמת השריר וגם להמיס שומן ; קולגן הוא מרכיב מרכזי של רקמות מסת שריר, כך שהוא חייב לבוא בתור הפתעה כי זה יכול להיות בעל השפעה גדולה כשזה נוגע לפיתוח מסת רקמת שריר. בנוסף, קולגן גם מורכב כמות ממוקדת של גליצין, חומצת אמינו מעורבת הסינתזה של קריאטין.
 • מי ייתן להפחית צלוליטיס ; מלבד שמירה על עור בריא ומאוזן וגם זוהר, קולגן עשוי גם לסייע לשפר את מראה הצלוליט מתמיד. צלוליט הוא כאשר שכבת השומן שמתחת לעור עולה כנגד רקמת חיבור, לייצר מבט גבשושי או גבשושי על העור.
 • עשוי לשפר את בריאות מערכת העיכול ; קולגן נשאר רקמת החיבור של המעי, כמו גם יכול לסייע תמיכה וגם לשפר את רירית המגנה של דרך מערכת העיכול שלך. זה חיוני ברצינות בגלל שינויי תכונת המכשול של מערכת העיכול שלך, המכונים גם נוטף הפרעה במערכת עיכול, יכול לאפשר ביטים לעבור למחזור הדם. זה עלול להוביל לדלקת.
קנה עור Youtonics חברה

מה הם משקאות קולגן?

משקאות קולגן הם בקרב כמה שיטות של צבת קולגן בחזרה בגוף מחדש עור מוצק ולחזור כי מראה צעיר. התוספת היא חסר סיכון כאשר הוא נצרך על ידי פה ולכן ישנן דרכים מרובות של רב זה, בין שהוא דרך משקאות.

ניתן למצוא משקאות במיכלים ידי עצמם “יריות” אשר אתם אוכלים בבת אחת, ויש משקאות שנראים דומה מי פרות קונבנציונליים. ניתן גם לרכוש אבקת חלבון בריאה קולגן אשר ניתן לערבב עם משקה על פי בחירתך.

זה גם אפשרי כדי להשיג טבליות קולגן. כמה מחקרים חשפו שיפור מרקם עור וגם הפחתה של קמטוטים, אך אף אחת מהן לא אומת לחלוטין אם כי ישנם מחקרים רבים מקרה מעולים. זה בעצם גם נאמר כי על ידי כולל קולגן לתזונה היום-יום עצמות, מפרקים, שיער וכן מסמרים הם כל סייע.

למה אנחנו צריכים להשלים את רמות הקולגן הטבעיות שלנו?

“ייצור הקולגן הטבעי שלנו מפחית מן ה -20 המוקדמות שלנו על ידי 1-1.5% מדי שנה וגם לפי הזמן שתפעיל 50, רוב האנשים יהיו בהחלט יש לשפוך על 50% של הקולגן בעור שלך”, חושף את המנתח הפלסטי, מומחה עור עבור Skinade, ד”ר פול Banwell. “זה יכול לגרום נפול, דליל וגם קמטים.”

“מחיר זה בהחלט לסמוך על גורמי אורח חיים שונים, כגון משטר דיאטה, חשיפה לאור שמש, מנוחה גם רמות חרדה פלוס גנים וגם סוכנים הורמונלית,” דייזי ויטברד, תזונאי תושב עבור מגבית & Go, מתקיימים להסביר.

כיצד מתפקד משקאות קולגן?

“זהו המפתח להבין כי משקאות קולגן, כמו Skinade, אינם כוללים את קולגן לך לשתות ישירות הדרמיס, אלא קולגן לפעול כמערכת התגובות להפעיל ייצור הקולגן הטבעי שלך מאוד משלו”, דן Banwell.

בעוד כמה רופאי עור ממש התחרו זה, “הוא חשב כי הנוכחות של חתיכות קולגן שולח אותות שגויים לגוף, המציין כי הרס הקולגן התרחש. זה מגרה את התאים המייצרים קולגן, הפיברובלסטים שנקרא, כדי לייצר אפילו יותר משלך הקולגן הטבעי,” מסביר ויטברד. “הפתרון של אלסטין (המספקת גמישות העור) וגם חומצה היאלורונית (עבור הידרציה) הם גם מגורה.”

כדי להיות ספוג עד לפני הליך העיכול מתחיל, קולגן דורש להיות בעין נוזלית, Banwell ממשיך, “וגם אתם זקוקים לבלוע 6000 מ”ג של קולגן היומיום כדי לעורר פעילות פיברובלסטים בדרמיס. זו הסיבה לכך שכל יום-אל מנת -יום של Skinade מספקת 7000 מ”ג של קולגן כדי לפצות על כל מחסור ב קליטה.”

מתי עלי להתחיל לקחת משקאות קולגן?

“כמו רוב הדברים בחיים, הימנעות עדיפה התרופה, כך מוקדם אתה מתחיל לקחת קולגן את הרבה יותר טוב. הייתי מציע החל בשנות העשרים המאוחרות שלך השלושים המוקדמות כדי להשיג את התוצאות האפקטיביות ביותר”, קובע לחם לבן. “זה תלוי מה המטרות שלך הן כמו גם אורח החיים שלך, אבל בדרך כלל לוקח את המשקאות בשנות ה -30 שלך היה בהחלט להיות יתרון הן לגבי שיפור כמו גם ההימנעות”, טאריק כרים מסכים.

מה הכי קולגן לצרוך זמין עכשיו?

superstore פופולרי במוסף הבריאות בבריטניה באואר תזונה הפיק לאחרונה משקה קולגן שנקרא YouTonics, שהצטרף שורה שלמה של חברות אחרות כדי לקבל פריט של השוק מתגמל כלכלית זו.

אחרי גיל 25, רוב האנשים מתחילים שפיכה סביב 1% של רמת הקולגן בגוף שלהם בכל שנה. The The רמות הקולגן התחתון בעור, הקווים הרבה יותר כמו גם קמטים מתחילים להופיע.

YouTonics חושב פריט שלהם יכול לשנות את הקולגן לשפוך בדרך כלל עם הליך ההזדקנות. לפיכך, על ידי שמירה על כמות בריאה של הקולגן בעור, את מוצקות העור יכולה להגביר באופן משמעותי.

מהו עור Youtonics?

עור YouTonics הוא שילוב מובהק של ויטמינים גם חלבון תרכיז , דיוק מהונדסים כדי להגביר את הבריאות ואיכות החיים והמראה של העור שלך. עשיית שימוש פיתחו רפואית, התקדם נוסחה מדעית, עור YouTonics מתכוונת לשפר הן את המראה, כמו גם תחושה של העור שלך על שיווי משקלו של התא המגינה על ויטמינים גם E וגם העור לתקן ויטמין C.

עם הסחר שלה מסומן אופטימליים Tri ™ הנוסחה, קמטים בעור קרבות YouTonics וגם להזדקנות מוקדמת מבפנים החוצה על ידי הגדלת המהירות שבה התוספות העור שלך עצמה, כמו גם הגבלת הייצור של האנזים שגורם לעור שלך גיל.

העור של אחד-על-a- סוג YouTonics, מערכת הפצת נוזל משחק המהירה עושה קליטה מהירה מסוימת להפצה מהירה לתאי העור שלך, המאפשר לה להגיע לעבודה באופן מיידי, כך אתה רואה את התוצאות מהר.

קנה עור Youtonics חברה

למה עליך לבחור סקין YouTonics

קל לנצל, וגם זה כמובן יכול לספק לך הרבה תוצאות טובות יותר מאשר כמה קרם אנטי-אייג’ינג כפי שהוא מזין את הגוף, כך שהוא יכול לטפל סימני ההזדקנות שלך בצורה יעילה יותר מבפנים.

היתרונות העיקריים של שימוש עור YouTonics כוללים:

 • קרבות הזדקנות העור : נוסחה אנטי אייג’ינג רב עוצמה, עור YouTonics מסייע בהפחתת ייצור של hyaluronidase, האנזים שמפרק תאי העור שלך גורם להזדקנות העור. על ידי הפחתת הייצור של אנזים זה, עור YouTonics יכול לסייע להגן מפני המחיר שבו גילי העור שלך, לעזור לך לשמור על מראה צעיר.
 • מפרסם בריא ומאוזן, עור מבריק : שמירת ייצור הקולגן היא מפתח עור מדהים, קורן. עור YouTonics מצוי בשפע חלבון הקולגן הידרוליזה וכן טעון עם חומצות אמינו המרכיבות קולגן, המאפשר לגוף לשמור מעלות קולגן בריאות אשר מסייעות מבנה מצוין מחפש, עור בריא. הוויטמין שהחזק כמו גם נוסחא E מצויה בשפע נוגד חמצון אשר יכול לעזור לשפר את בריאות תא עור שלך ואת הבריאות ולהעלות את שיעור תיקון עור, תוך אסיסט ויטמין C לקדם את סינתזת הקולגן כל-טבעי בתוך הגוף שלך. עור YouTonics בהחלט יסייע לך להשיג את העור הבריא, הזוהר תמיד היית רצוי, תוך הגברת האיכויות הרכות שלה, הידרציה כמו גם גמישות.
 • שיער משפר, נייל, חניכיימיים, כמו גם עיני בריאות ואיכות חיים : חשבונות החלבון בריאים Collagenous עבור כמעט 30% של חלבון הגוף המלא שלך, אז זה משחקים כמה פונקציות מבניות משמעותיות הרבה יותר מאשר רק את העור. מכירות הספרים קולגן, מגביר את תיקון שיעור במסגרות אלה, לחיזוק הבריאות הכללית שלך. על ידי שיפור סינתזת הקולגן הטבעי של הגוף שלך, עור YouTonics יכול לשפר את הבריאות ואיכות חיים באופן משמעותי, כמו גם איכות עליונה של השיער שלך, מסמרים, חניכיימיים וכן עיניים.

רכיבי עור YouTonics

 • חלבון Hydralized קולגן בריא : קולגן מפצה על 30% של החלבון הכולל של הגוף שלך משנה וכן נטען עם יתרונות בריאותיים לעור שלך וגם הגוף. חלבונים הם הבסיס של הגוף, כמו גם נדרשים להשיג שירותי תיקון פיסיים חיוניים שבורות מסגרות. העור שלך הוא רק אחד מהמבנים הללו, כמו גם התיקון שלה ניתן למנוע על ידי היעדרות של חלבונים בריאים. עור YouTonics יש מלא 10 גרם של חלבון הקולגן בכל הנפקה 30 מ”ל, באופן משמעותי לחיזוק שיעור תיקון של העור שלך, כמו גם נותן לך את המראה תוססת, בריאה ומאוזנת יש לך בעצם מחפש.
 • ויטמינים A, E ו- C גם : עור YouTonics נטען עם ויטמינים וכן E כדי לסייע להגן על תאי העור מפני נזקים, וכן ויטמין C אשר מגביר ייצור קולגן טבעי שלך, האצה מחיר עבודות תיקון של העור שלך. עשיר בחומרים נוגדי חמצון, ויטמינים אלה חיוניים לעור בריא ומאוזן מחפש, זוהרים.
 • חומצות אמינו : קולגן עשוי חומצות אמינו גליצין, פרולין, ארגינין וכן hydroxyproline. אספקה קבועה של חומצות אמינו אלה נדרשה כדי לשמר מעלות בריאות ומאוזנות של קולגן. עור YouTonics מצוי בשפע הוא גליצין, פרולין ו- ארגינין, הבטחת רמת קולגן בריאה בבית לצמיתות, המהווה את המפתח בבניית עור בריא.
 • מערכת במת ראפיד אספקת נוזלים : בניגוד לסוגים אחרים של תוספי קולגן האוראליים שבו אתה בהחלט היה צריך לקחת בכמויות גדולות מאוד כדי להבטיח הקליטה שלהם, מערכת ההפצה נוזלת המשחק מהיר המיוחדת של עור YouTonics עושה ספיגת הקולגן מקסימלית מסוימת ואספקה מהירה העור שלך תאים. אני מעריך אותו טעם מנגו ופסיפלורה התחדשות.

הוראות שימוש

לנער היטב בין ההצעות. קח מידה 30 מיליליטר אחת שלושים דקות לפני שאתה הולך לישון תוצאות מקסימליים.

השפעות שליליות של YouTonics

לפני נטילת כל דבר שאנו מניחים בדרך-כלל אם יש להם סוג כלשהו של השפעות שליליות או לא. כאשר אנו מדברים על YouTonics, לא רק שאף אולם זו מעסקי הפקת קולגן האחרים גילו תופעות לוואי של זה רק אם הוא נלקח ב אילוץ.

כמו עם כל שאר הנקודות שאתה צריך לדאוג, כי אתה לא צריך שום אלרגיות למזון או תרופה לפני אכילת YouTonics. כמו כן מצפה וכן נשים מניקות צריכות להתייעץ עם הרופא שלהם לפני תחילת זה כי כמו רובנו יודעים אמצעי בטיחות חשוב.

למרות זאת הוא קצת בצד היקר העור מרגיש הרבה טרי וגם בריא בשבילי כמו גם אני לא יכול להפסיק להסתכל על הציפורניים שלי. אף פעם לא באמת הבנתי קולגן הוא כל כך חיוני בגופנו.

ביקורות YouTonics

YouTonics מתרחבת כנפי הערעור שלה בשוק לטיפול בעור. זה סייע נקבות רבות להיפטר סימני הזדקנות בדרך היעילה ביותר ויעילה.

הנה כמה המלצות YouTonics:

רחל קובעת:

פריט פונקציות! מסמרים מרחיב מהר, משוחרר עור הידוק, שיער מבריק שוב! 3 חודשים וכן מאוד שמחים, פשוט קבלו אצווה הבאה שלי.

ג’ניפר ליי McGarvie טוען:

הבחנתי שיפור עצום לא רק את המראה של העור שלי עדיין מופיע גם לסייע לי לישון וגם מרגישים נהדר לאורך כל היום. יש לי עור יפה כרגע וקמטים נעלמים. אהבת החומר הזה. על מיכל -4 שלי וגם אני בהחלט, לראות שיפוצים בתוך העור שלי.

פגי זהלר טוען:

פריט מעולה. בתוך 1 חודש, שיפור ברור עור, שיער, ציפורניים, כמו גם תחושת עלה של לנו להיות-כנראה בגלל שיש עור זוהר, כמו גם בדרך כלל מחפש עז יותר. ואני כבר ניצול המוצר הזה עבור 3 חודשים וגם אני מאוד מרוצה מהתוצאות.

לקנות YouTonics העור קולגן להתחדשות אנטי אייג’ינג

רבים מזמינים משקה קולגן Youtonic שלהם מהחנות ראשית באואר. תשמור על עצמך כדי להשיג את אחד המקורי. ככל שאנו ממוקמים הרבה העתקים מזויפים של הפריט על ebay.com ואמזון. עדיף לבחור את הראשונית כדי לקבל את היתרונות מלאים.

הוצאות YouTonics        

שותה הקולגן בעור YouTonics מגיע עם החזר 60 ימים להבטיח את הצעה עם משלוח חינם ברחבי עולם. אתה יכול לבחור לרכוש בקבוק אחד או חפיסת 6 המכולות מורכבות 3 מכולות עלות-חינם.

1 BOTTLE
$54.95
Retail: $64.95
Save $10
Money Back Guarantee
FAST & FREE Worldwide Delivery
buy now »
BUY 3 GET 3 FREE
$164.85
Retail: 329.70
Save $164.85
Money Back Guarantee
FAST & FREE Worldwide Delivery
buy now »
BUY 2 GET 1 FREE
$109.90
Retail: 164.85
Save $54.95
Money Back Guarantee
FAST & FREE Worldwide Delivery
buy now »

 

קנה עכשיו »