Skip to main content

לקנות גלולות Anadrol באינטרנט

לקנות גלולות Anadrol באינטרנט

גלולות Anadrol

Anadrol 50, שם המותג עבור כימיים oxymetholone  הוא סטרואידים אנבוליים חזק שרוב האנשים עדיין מתייחסים אליו כאל פשוט “Anadrol”. ביקורות Anadrol הן בדרך כלל חיוביות, היות שמדובר באחד מהמוצרים המגוונים ביותר בשוק. לא רק שהוא להגדיל שריר מהר, אבל זה גם מגביר חוזק, משפר סיבולת, ומפחית את כאב שלאחר אימון ועייפות. עם מגוון רחב של אפשרויות המינון, אתה יכול לשלב את זה לתוך כמעט כל מחזור Anadrol שניתן להעלות על הדעת.

תאי דם אדומים הנושאים חמצן סביב הגוף שלך. כאשר השרירים שלך לא מקבלים מספיק חמצן, עייפות קובעת וטיפות תפוקת החשמל שלך, לשים קץ האימון. כדי אימוני כוח אינטנסיביים, השרירים שלך צריכים יותר חמצן. Anadrole מגביר את ייצור תאי דם האדום שלך, מה שמאפשר יותר חמצן להתבצע לשרירים שלך.

דלק שרירים מיותר זה אומר שאתה תהיה חזק, יותר חזק, מסוגל לעבוד במשך זמן רב יותר, מה שמוביל רווחי שריר מהר. ובגלל חמצן גם ממלא תפקיד מפתח בהתאוששות שלך, אתה תהיה מוכן לאימון הבא שלך בתוך זמן קצר.

מבנה הגוף הסופי שלכם מהר עם Anadrol 100% משפטיים סטראודים

לחץ כאן כדי לקנות Anadrol מהאתר הרשמי

מהו Anadrol?

Anadrol בתחילה פותחה כמתחם לעזור לאנשים עם אנמיה, ומאז שימש בהצלחה מאוד לעזור לאנשים שסובלים ממחלות רבות אחרות שבו הרזיה דאגה. לפיכך, ברור סוכן יעיל לקידום במשקל, הגברת התיאבון, מתחזק, והגברת ספירת תאי דם אדומים. וגם, כמו עם רוב אנאבוליים / Androgenic סטרואידים (AAS), יש לו גם חסרונות גם כן.

לקנות גלולות Anadrol באינטרנט

Anadrol 50 ימנע ייצור הטבעי של הגוף של הורמונים (טסטוסטרון, וכו ‘), ישפיע פרופיל השומנים בדם שלך באופן שלילי, יכול לגרום החזקת מים, הוא ידוע לשמצה בשל כאבי ראש הגורמת, והוא גם מאוד כבד רעיל (למעשה, יש לו את המוניטין הגרוע ביותר עבור hepatoxicity מתוך סטרואידים כל). באופן פרדוקסלי, אף אחד היתרונות המדוברים על ידי היצרן המקורי (Syntex) היא כי ניתן להשתמש בו כדי לעורר במשקל באמצעות הגברת התיאבון, לוקח יותר מדי עשויות לדכא את התיאבון!

Prohormone Anadrol הוא אנבוליים מאוד מתונה אנדרוגנית, ובשל כוחה העצום, ניתן לקבל עד 25 קילו ב קטנה כמו שישה שבועות. מסיבה זו, ספורטאים להשתמש בו בעיקר במהלך מחזורי bulking שלהם להשיג רווחי Anadrol ענקים. זה מגביר סיבולת וסיבולת, והוא שומר חנקן שרירים; אלה דברים לקדם יותר, אימונים טובים יותר עם ​​עייפות וכאב פחות לאחר מכן.

היתרון של Anadrol

Anadrol הוא אחד הסטרואידים אנבוליים האוראליים היעילים ביותר הזמינים עבור מי שמחפש לקנות Anadrol מקוון , אבל במחיר סביר.

משלוח חינם בארה”ב והזולה WORLDWIDE SHIPPING זמן עכשיו ואנו מספקים ישר אל ביתך

לחץ כאן כדי לקנות Anadrol מהאתר הרשמי
 • זהו סטרואידים מתנהגים במהירות מדהימה עם אפקטים בדרך כלל שם לב בתוך השבוע הראשון.
 • זה גורם התחלת בעיטה נהדרת עבור כל מחזור bulking.
 • במינונים נמוכים, סטרואידים זה הוכיח כיעיל, אך עם בשיעור מתון של virilization בנשים.
 • לעתים קרובות נחשב הסטרואידים החזקים ביותר זמינים, אין זה נדיר עבור משתמשים בפעם ראשונים לדווח רווחי של 20 עד 30 קילו במחזור אחד. זכור כי הרבה משקל זה יהיה מים.
 • המאפיינים מחייבים אנדרוגן הנמוך שלה, כלומר הוא יעיל במיוחד כאשר ערמה עם סטרואידים אחרים כגון טסטוסטרון, Deca Durabolin ו Trenbolone.
 • יכול לשמש סטרואיד חיתוך טוב כאשר עמוס Anavar.
 • מקדם הגידול של תאי דם אדומים.
 • יכול להגביר את התיאבון ואת במינונים נמוכים.
 • משפר את סינתזת חלבון החזקת חנקן.
 • כאשר נעשה שימוש כחלק ערימה ועם PCT טוב, משתמשים מדווחים כי הם לשמור על רוב כוחם המוני רווח (למעט משקל מים).
 • כבר ידוע כדי להקל על כאבי פרקים בזמן פעילות גופנית.
רכיבה על אופניים עם גלולות Anadrol

גלולות Anadrol באות בדרך כלל 50 מ”ג טבליות בגודל. כשמישהו מתחיל את הראשון על מחזור תוספת, הם צריכים להיות בגודל 25 מ”ג. יש קל לעקוב קו לחתוך דרך האמצע של הגלולה, כך היכולת במדויק לחתוך את הכדורים למטה בחצי קל מספיק כדי לעשות עם סכין חד. אחרי כמה שבועות, הם יכולים להגדיל את המינון שלהם ליום לסכום 50 מ”ג המלא.

עבור משתמשים מנוסים, כמות 100 מ”ג גדולה ליום הכרחית. זאת על מנת לנטרל את הירידה אפקטיבית הגלולות להיות על הגוף. במשך הזמן, הגוף הולך התרגלו הכדורים וזה להיות במערכת, כלומר ניתן במינון גבוה נדרש. עם זאת, המינון לא צריך לעלות 100 מ”ג ביום .

תופעות לוואי Anadrol

סטרואידי Anadrol לבוא עם סיכון משמעותי של תופעות לוואי רציניות, ולכן חשוב לעקוב אחר המלצות מינון בזהירות להקטין סיכונים אלה ככל האפשר. חלק מתופעות הלוואי של Anadrol כולל:

 • גינקומסטיה – למרות העובדה Anadrol לא לבשם, זה אסטרוגניים להפליא. ככזה, תצטרך להשלים עם תרופה אנטי-אסטרוגן כגון ארימידקס או Nolvadex לשלוט ברמות האסטרוגן ולמנוע את תופעת הלוואי הזאת.
 • החזקת מים – Anadrol גורמת נפיחות משמעותית, ואתה צריך לשמור את זה לבדוק על מנת לשמור על לחץ דם תקין. תרופות אנטי-אסטרוגן יכול לעזור עם זה, כפי שניתן Over-the-counter תרופות משתנות.
 • אקנה ונשירת שיער מואצת – אצל חלק מהאנשים, Anadrol מאיץ התקרחות וגורם אקנה חמור. גברים הם נוטים תנאים אלה הם בסיכון הגבוה ביותר; הקפד לשקול גורמי הסיכון שלך לפני נטילת המתחם הזה.
 • דיכוי הטסטוסטרון – Anadrol נקשר לאותו חלבונים כמו טסטוסטרון, אשר גורמת לגוף להפסיק לייצר את הורמון טבעי. כדי לנטרל את זה, להשתמש במינון תחזוקה של טסטוסטרון כדי למנוע את הסימפטומים של ט נמוך אלה כוללים עייפות, דיכאון, ליבידו נמוך, וחוסר זיקפה.
 • הרעילות – Anadrol הוא רעיל לכבד. הדרך היחידה לצמצם את הסיכון הזה היא לקחת את המינון הנמוך ביותר האפשרי לתקופה הקצרה ביותר האפשרית על מנת להשיג את תוצאות. אם ניקח יותר מהמומלץ למשך זמן ארוך יותר מהמומלץ מגדיל בהרבה את הסיכון לנזק לכבד. זאת ועוד, להימנע משתיית אלכוהול ולהתרחק פרצטמול אקמול / כמו אלה יכולים להגביר נזקים. לעולם אל תשתמשו אחר סטרואידים דרך הפה עם Anadrol.

Anadrol ונשים

למרות שזה נפוץ שרירנים לחשוד Anadrol יהיה בחירה אפילו מסוכנת יותר לשימוש על ידי נשים מאשר רוב הסטרואידים אנבוליים, למעשה ההפך הוא נכון. מבחינה רפואית, פעם אחת בכל מינון יום של 50 מ”ג / יום לאורך תקופות ממושכות הוכיח רק בשיעור מתון של בעיות virilization .

אותו בהחלט לא ניתן לומר על Anavar, Dianabol, או Winstrol ( stanozolol .) אמנם לא בהכרח מספיק לתחרות גוף לנשים ברמה גבוהה לפי הסטנדרטים של היום, מנה כזו למעשה היא יותר באופן משמעותי מאשר צורך על ידי רוב הנשים עבור תוצאות מצוינות הוספת שריר, לאבד שומן, ושיפור הגופות שלהם בדרך כלל. חצי מנה זו – 25 מ”ג / יום, רצוי נלקחה מנות מחולקות – הוא יעיל מאוד, והוא כל כך רחוק כמו שאני מכיר את הדרך בסיכון הנמוך ביותר להשיג תואר זה של תועלת סטרואידים אנבוליים.

לקנות גלולות Anadrol מקוון

מכל הסטרואידים אנבוליים האוראליים והזמינים של כל ספורטאי ביצועים משלימים עם סטרואידים אנבוליים אלה שקונים דרגת Anadrol גבוהה ברשימה. סטרואיד שניתן להשתמש בהם עבור bulking או חיתוך אלה שקונים Anadrol לעשות זאת בעיקר עבור bulking ועניין כפי טבעו סטרואידים זה היא לבנות מסת שריר. ללא ספק זהו אחד סטרואידי בניית שריר האליטה של פופולריות עצומה ולצערי אלה שקונים Anadrol לעתים קרובות ימצא שהם קנו זבל טהור בשל עובדה זו.

שלה לא סוד, סטרואידים androgenic anabolic הם מזויפים נפוץ ואת הפופולריות יותר סטרואיד מחזיקה לעתים קרובות יותר הוא מזויף. נפוץ יותר מאשר זיוף הוא אולם תחת המינון; הפרט יקנה Anadrol ב 50mg האמור שלה לכל טופס כרטיסייה רק כדי לקבל אם הס מזל כרטיסיית 25mg במקרה הטוב. מסיבה זו לפני אי פעם לקנות Anadrol או כל סטרואידים אנבוליים אתה צריך בטחון מוחלט; אתה צריך ביטחון כי הסטרואידים ניתן במינון מתאים כראוי, אין שום מזיק בו והוא בדיוק מה שהוא אמור להיות.

לקנות גלולות Anadrol באינטרנט